Diana 👐 Fotoshoot actie Vecht Tegen ALS

"Een bijzondere opdracht voor een bijzondere stichting... De support was goed, de communicatie duidelijk en het evenement top! "
Diana
Stichting ALS Nederland brengt mensen en partijen samen in de strijd tegen ALS, PSMA en PLS. Er wordt geld opgehaald voor wetenschappelijk onderzoek en de kwaliteit van zorg en leven van de ALS-patiënten. Daarnaast krijgen actievoerders een concreet platform aangeboden om mee in actie te komen.
Lees meer8-14 uur in totaal
Verspreid over 8-12 weken
We kunnen direct starten
Met een verbeterde customer journey kunnen wij actievoerders nog beter begeleiden waardoor er (hopelijk) meer geld binnen komt voor onderzoek naar de oorzaak en behandeling van de ziekte ALS.
Ilona Broeders
Stichting ALS Nederland
Wij zoeken iemand die ons kan helpen om de huidige klantreis te analyseren en te optimaliseren. Het gaat in deze aanvraag om zowel de klantreis van particuliere als zakelijke actievoerders voor Stichting ALS Nederland. Beide groepen hebben aparte behoeften, waardoor dit een aanvraag is voor twee aparte klantreizen. Kun je meedenken met de mogelijkheden van de huidige customer journey?
Onze ervaring met soortgelijke projecten: Ik weet hier een beetje wat van af
Een UX-Professional met ervaring binnen het vakgebied en kan kennis op een heldere manier overdragen. Heeft bij voorkeur eerder mensen begeleid met hun groei (bijvoorbeeld juniors en/of mediors).
In Nederland leven gemiddeld 1500 mensen met Amyotrofische Laterale Sclerose (ALS). Jaarlijks komen er zo’n 500 patiënten bij, maar er overlijden ieder jaar ook 500 mensen aan ALS.
Het doel van Stichting ALS Nederland is het financieren van wetenschappelijk onderzoek naar de oorzaak, genezing en behandeling van ALS, PSMA en PLS. Daarnaast heeft de stichting als doel om meer steun voor patiënten en naasten te creëren en de naamsbekendheid van ALS te vergroten. Stichting ALS Nederland opereert landelijk en werkt nauw samen met ALS Patients Connected (patiëntenplatform) en het ALS Centrum (verantwoordelijk voor onderzoek en behandeling). De stichting is bekend van onder andere de ‘Ik ben inmiddels overleden’ campagne, de Amsterdam City Swim, de Ice Bucket Challenge en de Tour du ALS.