2bb20b41-e852-45e0-a2bc-764d367ca662
🌱 Help deze organisatie Of stel een vraag

Adverteren in Google

Organisatie in het kort

Nederlandse Vereniging voor Veganisme

De NVV brengt het veganisme onder de aandacht en maakt het toegankelijk. Ons doel is het beëindigen van het gebruik van dieren.

Lees meer

Impact thema’s

💛 Dierenwelzijn
💛 Duurzaamheid, natuur en milieu
💛 Diversiteit en inclusiviteit

Project details

⏱️

4-8 uur in totaal

info-icon-hours
Dit is een indicatie van de projectgrootte. Wanneer en hoeveel uur per week je hieraan werkt, is aan jou. Gemiddeld werken professionals 1 tot 2 uur per week aan een project.
🗓️

Verspreid over 2-4 weken

info-icon-weeks
De exacte duur kan korter of langer zijn, afhankelijk van jullie afspraken. Zolang het maar bij je agenda past. Onze organisaties weten dat je dit vrijwillig doet en vaak naast je baan erbij.
📍

Vanuit huis

🚀

We kunnen direct starten

apostrophe-beginning

Ben jij de online marketingprofessional die ons helpt het maximale uit Google Ads te halen? Schrijf je dan snel in!

Anne Koreman

Anne Koreman

Nederlandse Vereniging voor Veganisme

Projectomschrijving

Waarom we jou nodig hebben

Onze organisatie maakt al enige tijd gebruik van een Google Grant. Door gebrek aan tijd en kennis binnen het team ligt dit al enige tijd stil. We zoeken dus een marketingprofessional die ons kan helpen onze Google Ads weer up-to-date te maken. Zo willen we bewustwording over dierenleed vergroten en donateurs en leden werven voor onze vereniging.

Hier zijn we naar op zoek

  • Hulp met de opzet en het schrijven van Google Ads.
  • Met deze Ads willen we nieuwe donaties/donateurs werven.
  • Training/advies over hoe we Ads-campagne(s) kunnen monitoren, zodat we toekomstige Ads kunnen verbeteren.
  • We maken al gebruik van een Google Grant.
  • Google Ads is ingericht maar heeft een update nodig.
  • Advies over het monitoren van campagnes wenselijk.

Onze ervaring met soortgelijke projecten: Ik ben er bekend mee of heb er eerdere ervaring mee

🙋‍♂️ Ben jij de vrijwilliger die we zoeken?

Een online marketing professional die een Google Ads campagne kan opzetten en schrijven. Benodigd: ervaring met Google Ads en Search Engine Advertising (SEA).

  • Ervaring met Google Ads en Search Engine Advertising (SEA).
  • Vaardigheid in het opzetten en optimaliseren van Google Ads campagnes.
  • Schrijftalent om pakkende en effectieve advertentieteksten te creëren.
🔦 SEA

Dit hebben we al in huis

  • Een Google Ads account met een geverifieerd bankrekeningnummer.
  • Content die we kunnen aanleveren voor het maken van ads.
  • Budget om te adverteren.
  • Doelen van de campagne.

Anne Koreman
Anne Koreman Marketing & Communicatie
Nederlandse Vereniging voor Veganisme
Nederlandse Vereniging voor Veganisme

De missie van Nederlandse Vereniging voor Veganisme.

🦍Dierenwelzijn
🌿 Groeiende fase
📍Nijmegen

Dieren zijn levende, voelende wezens met eigen behoeftes en belangen. In onze ideale wereld leven alle mensen als veganist, met compassie voor mens en andere dieren.
Wij willen alle inwoners van Nederland ertoe bewegen om veganistisch te leven, zodat er een eind komt aan de exploitatie van dieren. We hanteren een vreedzame, positieve benadering.

Lees meer