bca8b9a6-888f-4d71-8beb-3c5067a4cab6

15 social media posts

Bescherm en herstel leefgebieden voor chimpansees wereldwijd

Ontwikkel inspirerende social media posts met goede teksten en bestaande foto's en video's. Plan wekelijks 2-3 posts via Meta Business Suite en werk samen met het marketingteam.

Jane Goodall Instituut Nederland

Jane Goodall Instituut Nederland

Wij zetten ons in voor natuurbehoud en het welzijn van dieren, met speciale focus op chimpansees. Daarnaast bevorderen we milieueducatie en duurzaam leven wereldwijd.

  • Jij beschermt chimpansees en hun leefomgeving

  • Jouw inzet verbetert dierenwelzijn en behoudt ecosystemen

  • Jouw hulp bevordert harmonie tussen mens en natuur

Help Jane Goodall Instituut Nederland

15 social media posts

Uren

8 tot 12 uur in totaal

info-icon-hours
Dit is een indicatie van de projectgrootte. Wanneer en hoeveel uur per week je hieraan werkt, is aan jou. Gemiddeld werken professionals 1 tot 2 uur per week aan een project.

Periode

In 2 tot 5 weken

info-icon-weeks
De exacte duur kan korter of langer zijn, afhankelijk van jullie afspraken. Zolang het maar bij je agenda past. Onze organisaties weten dat je dit vrijwillig doet en vaak naast je baan erbij.

📍 Vanuit huis

Er zijn 0 inschrijvingen

Hoe het werkt?

Klik hier
apostrophe-beginning

Onze social media mist consistentie en impact. Wil jij ons helpen met inspirerende content die echt raakt?

Marleen Haverkamp

Door Marleen Haverkamp

Marketing & Communicatie

De project omschrijving

⏱️ Geplaatst op 08 juli 2025

Waarom we jou nodig hebben

We plaatsen dit project omdat onze social media (nog) niet de impact en consistentie heeft die we willen. Het gaat om het creëren van inspirerende teksten bij foto's en video's voor Instagram en Facebook, met als doel onze missie rond natuurbehoud en Jane Goodall's levenswerk beter zichtbaar te maken. Zo willen we meer mensen raken en activeren om zich in te zetten voor chimpansees en hun leefomgeving (inschrijven voor onze nieuwsbrief, donatie, adoptie van een chimpansee). Met dit project willen we onze verhalen krachtiger vertellen en onze online zichtbaarheid vergroten. Dit helpt ons om meer steun te krijgen voor onze projecten en zo een grotere impact te maken op natuurbehoud en de lokale gemeenschappen in Afrika. Jouw bijdrage kan echt het verschil maken in het verspreiden van onze boodschap. Wil je helpen met dit project? We zoeken iemand die ons team tijdelijk (liefst 4 maanden) wil versterken met social media content. Samen kunnen we Jane Goodall's levenswerk voortzetten en meer mensen inspireren. Help je mee?

Wat ga je doen?

  • Ontwikkel een gestructureerde contentplanning.
  • Schrijf inspirerende teksten voor foto's en video's voor social media posts.
  • Plan 2-3 posts per week in via Meta Business Suite (Facebook + Instagram).
  • Werk nauw samen met de marketing- en communicatiemanager.
  • Bedenk ideeën voor LinkedIn content (nice to have).

Wat we al hebben

  • Huisstijldocument met richtlijnen voor kleuren en logogebruik
  • Toegang tot Meta Business Suite voor planning en beheer
  • Lijst met beschikbare foto's en video's voor content
  • Contactgegevens van de marketing- en communicatiemanager
  • Voorbeeld van eerdere succesvolle social media posts
  • Kanalen Jane Goodall Instituut Nederland:
  • Instagram: https://www.instagram.com/janegoodall.nl
  • Facebook: https://www.facebook.com/janegoodall.nl/
  • LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/jane-goodall-instituut-nederland

Het profiel van de vrijwilliger

Ben jij wie we zoeken?

✍️ Copywriting
📢 Social Advertisement
  • Jij bent een creatieve content creator en hebt zin om verhalen tot leven te brengen.
  • Je vindt het leuk om inspirerende teksten te schrijven die mensen raken en activeren.
  • Je wilt graag samenwerken en meedenken over een gestructureerde contentplanning.
Ik wil graag helpen Stel een vraag
Marleen Haverkamp

Help Marleen de Copywriting te verbeteren

Marleen is jouw contactpersoon voor dit project

Help Jane Goodall Instituut Nederland

15 social media posts

Uren

8 tot 12 uur in totaal

info-icon-hours
Dit is een indicatie van de projectgrootte. Wanneer en hoeveel uur per week je hieraan werkt, is aan jou. Gemiddeld werken professionals 1 tot 2 uur per week aan een project.

Periode

In 2 tot 5 weken

info-icon-weeks
De exacte duur kan korter of langer zijn, afhankelijk van jullie afspraken. Zolang het maar bij je agenda past. Onze organisaties weten dat je dit vrijwillig doet en vaak naast je baan erbij.

📍 Vanuit huis

Er zijn 0 inschrijvingen

Hoe het werkt?

Klik hier
Ik wil graag helpen
Jane Goodall Instituut Nederland
Jane Goodall Instituut Nederland

De missie van Jane Goodall Instituut Nederland.

🌱Duurzaamheid, natuur en milieu
🌿 Groeiende fase
📍Kortenhoef

Het voortbestaan van de chimpansee staat op het spel. Deze mensaap wordt bedreigd door stroperij en de vernietiging van zijn leefgebied. Het Jane Goodall Instituut zet zich in voor de duurzame bescherming van chimpansees en hun leefgebied. Met hulp van de lokale bevolking in Afrika, vangen we chimpansees in nood op, pakken we stroperij aan en planten we miljoenen bomen. We streven naar een gezonde planeet waarin mens, dier en natuur in harmonie samen leven en ieder individu het verschil kan maken.

Lees meer

Professionals over Jane Goodall Instituut Nederland

Cherinda 👐 Call: Online marketeer

💛
rating-stars

"De vraag was lekker concreet, dus het kostte weinig tijd om deze te kunnen beantwoorden. Maximale impact voor minimale tijd💪"

Cherinda

Lou 👐 Website content update

💛
rating-stars

"Dit was echt een superleuke samenwerking! Heel snel geschakeld en samengewerkt aan een opzet voor een betere homepagina! Een mooie missie en fijn contact met Marleen. Bedankt voor dit leuke project! "

Lou

Mari 👐 Video

💛
rating-stars

"Het was een heel tof en inspirerend project. We hebben fijn samengewerkt en zouden het zo weer doen. "

Mari

Pierre 👐 Video edit

💛
rating-stars

"Het was erg leuk om te helpen met de video. Snelle reacties en behulpzame samenwerking."

Pierre

Tessa 👐 Professionele Nieuwsbrief template

💛
rating-stars

"Ik bedank Estelle voor het vertrouwen en de fijne samenwerking. Ik hoop dat ze mooie nieuwsbrieven gaan maken!"

Tessa

Nick 👐 Adverteren in Google met Google Grants

💛
rating-stars

"Het was heel fijn samenwerken Monique, heel erg bedankt voor het leuke traject! "

Nick