Lucas 👐 Collectebus design

"Deborah is een heel prettig persoon om mee samen te werken. Ze waardeert je input en geeft je de vrijheid om mooie dingen te bedenken. "
Lucas
Hersenonderzoek is belangrijk om de werking van de hersenen te begrijpen en hersenaandoeningen te kunnen behandelen.
Lees meer12-24 uur in totaal
Verspreid over 3-5 weken
We plannen, na de match, binnen een maand de eerste afspraak in.
Met jouw expertise kunnen we iets betekenen voor onderzoek waar heel weinig funding voor is. Ogen zijn niet sexy. Maar we hebben een geweldige doorbraak en willen meer onderzoek doen.
Deborah Alfarez
Het Nederlands Herseninstituut
We zien kans om voor ons onderzoek naar een oogafwijking geld op te halen via statiegeldacties. Maar daar hebben we een poster en flyer voor nodig om het tof eruit te laten zien en om bekender te worden. Zelf hebben we niet de tools om dit te mooi vorm te geven. Heb jij hier wel oog voor? Help ons dan mee!
Een grafisch designer die een design kan maken voor poster of flyer, voor in print en/of online. Pre: iemand die mee kan denken over de content.
Voor de komende generaties zijn er twee grote raadsels die ontrafeld moeten worden. Het heelal en het functioneren van ons brein. Beide zijn extreem complexe problemen waar we de komende tijd nog wel even zoet mee zullen zijn.
Wij, de Stichting Vrienden van het Herseninstituut, ondersteunt hersenonderzoek op het Herseninstituut en de Nederlandse Hersenbank.