
Social Media posts ontwerpen
Organisatie in het kort

Iedereen een gezond hart, voor nu én later. Met 1,7 miljoen Nederlanders met hart- en vaatziekten en een dreigende stijging naar 2,6 miljoen, zetten wij ons in voor een hartgezonde samenleving door wetenschappelijk onderzoek te financieren en voorlichting te geven.
Lees meerImpact thema’s
Project details
15-25 uur in totaal
Verspreid over 3-5 weken
Op locatie
We kunnen direct starten
Heb je een vurige passie voor archiefbeheer en digitalisering? Dan ben jij degene naar wie wij op zoek zijn!

jeroen vd meulen
Hartstichting
Projectomschrijving
Waarom we jou nodig hebben
Digitaliseer ons kostbare papieren archief bij de Hartstichting! Bij de Hartstichting hebben we een omvangrijk papieren archief met vele direct mailings (DM's) die in de loop der jaren zijn verstuurd. We zouden graag dit archief laten digitaliseren, zodat we in de toekomst moeiteloos kunnen zoeken op trefwoorden, type onderzoek of soort mailing. Ben jij een professional met een passie voor archiefbeheer en digitalisering? Dan zijn we op zoek naar jou! Wat we graag van jou zien: - Ervaring met het scannen en digitaliseren van grote hoeveelheden papieren documenten. - Bekwaamheid in het creëren van een logische en doorzoekbare structuur, zoals het toekennen van trefwoorden en categorieën. - Kennis van de nieuwste technologieën voor documentbeheer en archiefsystemen. Wat kan je van ons verwachten: - Een uitdagend project bij een organisatie met een belangrijke missie. - De kans om een tastbare bijdrage te leveren aan de digitalisering van waardevol historisch materiaal. Als je enthousiast bent om deze uitdaging aan te pakken, kijken we ernaar uit om van je te horen!
Hier zijn we naar op zoek
- Iemand die creatief mee kan denken over de visuele invulling.
- 5 -10 designs in de vorm van bijvoorbeeld een post, banner of carrousel, die te gebruiken zijn voor Social Media.
- Opgeleverd in het optimale formaat voor de betreffende Social Channels.
Onze ervaring met soortgelijke projecten: Ik weet hier een beetje wat van af
🙋♂️ Ben jij de vrijwilliger die we zoeken?
Een designer die een design kan maken voor Social Media. Bijvoorbeeld voor een Social posts, carrousels en/of online banners.
- Ervaring in het ontwerpen van Social Media posts, zoals carrousels of online banners.
- Vaardigheid in grafisch ontwerp software zoals Adobe Creative Suite of Canva.
- Je weet ideeën om te zetten in boeiende visuals die onze boodschap ondersteunen.


De missie van Hartstichting.
Iedereen een gezond hart, nu én later. Hart- en vaatziekten zijn de 2e doodsoorzaak in Nederland. Met 1,7 miljoen Nederlanders met hart- en vaatziekten en een dreigende stijging naar 2,6 miljoen, zetten wij ons in om dit te voorkomen. We financieren baanbrekend onderzoek, geven voorlichting en ondersteunen innovaties. Onze ambitie is om de hartgezondheid van Nederland tegen 2030 te verbeteren, zodat meer mensen gezond blijven en patiënten langer een gezond leven leiden.
Lees meer