UX

CMS Content werkzaamheden

Dit project helpt ons met de activatie van onze klanten op onze website, hierdoor kunnen we nog meer impact maken!

Greenside

Greenside

Green Side is duurzaam, lokaal en sociaal: Wij maken duurzame notitieboeken van enkelzijdig geprint papier, door dit papier een tweede leven te geven benutten we het volledige potentieel van het papier en besparen we 37,5 liter water en 6,25 KWh per boekje. Het papier wordt op de fiets lokaal opgehaald bij basisscholen, je kunt dus oude opdrachten en kleurplaten terugvinden in de Green Side boekjes. Ten slotte is Green Side sociaal, het papier wordt papier lokaal ingebonden door mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. Elke papierheld schrijft zijn/haar naam in het boekje wat ze zelf hebben ingebonden. De droom is om landelijk lokale Green Side ecosystemen te creëren, waar lokaal papier wordt ingezameld, lokaal wordt ingebonden en zo lokaal mogelijk wordt verkocht. Samen kunnen we de wereld veranderen door er anders naar te kijken: Always look at the Green Side of life!

Help Greenside

CMS Content werkzaamheden

Uren

8 tot 16 uur in totaal

info-icon-hours
Dit is een indicatie van de projectgrootte. Wanneer en hoeveel uur per week je hieraan werkt, is aan jou. Gemiddeld werken professionals 1 tot 2 uur per week aan een project.

Periode

In 3 tot 5 weken

info-icon-weeks
De exacte duur kan korter of langer zijn, afhankelijk van jullie afspraken. Zolang het maar bij je agenda past. Onze organisaties weten dat je dit vrijwillig doet en vaak naast je baan erbij.

Hoe het werkt?

Klik hier
apostrophe-beginning

Dit project helpt ons met de activatie van onze klanten op onze website, hierdoor kunnen we nog meer impact maken!

Anne-Pim van Oostveen

Door Anne-Pim van Oostveen

De project omschrijving

⏱️ Geplaatst op 17 maart 2020

Waarom we jou nodig hebben

Wat ga je doen?

  • Het maken/verbeteren van webpagina’s middels content. In het bestaande CMS van de organisatie.
  • Gebruiksvriendelijke en doelgerichte webpagina’s.

Wat we al hebben

  • Belangrijkste doelen van de betreffende webpagina’s.
  • Ons huidige website en CMS.
  • Beknopte doelgroepomschrijving
  • Beschikbare content.

Het profiel van de vrijwilliger

Ben jij wie we zoeken?

💪 CMS werkzaamheden
📲 Webdesign

Een contentspecialist of copywriter, die binnen ons CMS systeem een content update kan geven aan pagina's van onze website. Benodigd: ervaring met content, copywriting en CMS systemen (Bijvoorbeeld: WordPress, Joomla!, Wix, Webflow of Drupal)

Anne-Pim van Oostveen

Help Anne-Pim de CMS werkzaamheden te verbeteren

Anne-Pim is jouw contactpersoon voor dit project

Help Greenside

CMS Content werkzaamheden

Uren

8 tot 16 uur in totaal

info-icon-hours
Dit is een indicatie van de projectgrootte. Wanneer en hoeveel uur per week je hieraan werkt, is aan jou. Gemiddeld werken professionals 1 tot 2 uur per week aan een project.

Periode

In 3 tot 5 weken

info-icon-weeks
De exacte duur kan korter of langer zijn, afhankelijk van jullie afspraken. Zolang het maar bij je agenda past. Onze organisaties weten dat je dit vrijwillig doet en vaak naast je baan erbij.

Hoe het werkt?

Klik hier
Greenside
Greenside

De missie van Greenside.

🌈Diversiteit en inclusiviteit
📍Houten

Green Side is duurzaam, lokaal en sociaal:

Wij maken duurzame notitieboeken van enkelzijdig geprint papier, door dit papier een tweede leven te geven benutten we het volledige potentieel van het papier en besparen we 37,5 liter water en 6,25 KWh per boekje.

Het papier wordt op de fiets lokaal opgehaald bij basisscholen, je kunt dus oude opdrachten en kleurplaten terugvinden in de Green Side boekjes.

Ten slotte is Green Side sociaal, het papier wordt papier lokaal ingebonden door mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. Elke papierheld schrijft zijn/haar naam in het boekje wat ze zelf hebben ingebonden.

De droom is om landelijk lokale Green Side ecosystemen te creëren, waar lokaal papier wordt ingezameld, lokaal wordt ingebonden en zo lokaal mogelijk wordt verkocht.

Samen kunnen we de wereld veranderen door er anders naar te kijken: Always look at the Green Side of life!

Lees meer

Professionals over Greenside

Myrthe 👐 Fotoshoot op locatie

💛
rating-stars

"Léon van Greenside is erg vriendelijk, communiceert duidelijk en was ook tevreden met mijn werk. Ik hielp hem graag. Het is mooie sociale onderneming."

Myrthe

Erwin 👐 Huisstijl + Communicatie middelen

💛
rating-stars

"Restyling logo en huisstijl voor Green Side, een mooi resultaat en fijne samenwerking. "

Erwin

Peter 👐 Strategie Coach voor duurzame start-up

💛
rating-stars

"Samen sparren met Léon van Green Side over de ontwikkeling van zijn bedrijf vond ik erg prettig om te doen. Léon heeft aansprekende ideeën als ondernemer en het hart op de juiste plaats. Wat hij met Green Side doet, is ondernemen met aandacht voor duurzaamheid door onnodige verspilling van papier te voorkomen en met aandacht voor inclusiviteit door de productie door medewerkers van lokale sociale werkplaatsen uit te laten voeren. "

Peter