Kanashi 4Mn6mnwuebs Unsplash

Help Bont voor Dieren

Doe mee aan de strijd tegen dierenleed en help Bont voor Dieren hun merkbekendheid te vergroten. Dit doe je door advies, social media posts, een blog, een marketingcampagne of een nieuwe flyer voor hen te creëren. Kies wat je wilt maken en bied direct je expertise aan.

Team De Nieuwe Gevers

Team De Nieuwe Gevers

We creëren betekenisvolle matches door goede doelen te koppelen aan professionals die een positieve impact willen maken met hun skills. Veel maatschappelijke organisaties hebben namelijk niet het geld, de tijd of de kennis in huis om op een duurzame manier te kunnen groeien. En aan de andere kant zijn steeds meer mensen op zoek naar maatschappelijke zingeving. Win-win dus!

Help Team De Nieuwe Gevers

Help Bont voor Dieren

Uren

Max 5 uur

info-icon-hours
Dit is een indicatie van de projectgrootte. Wanneer en hoeveel uur per week je hieraan werkt, is aan jou. Gemiddeld werken professionals 1 tot 2 uur per week aan een project.

Periode

In 3 tot 4 weken

info-icon-weeks
De exacte duur kan korter of langer zijn, afhankelijk van jullie afspraken. Zolang het maar bij je agenda past. Onze organisaties weten dat je dit vrijwillig doet en vaak naast je baan erbij.

📍 Vanuit huis

Hoe het werkt?

Klik hier
apostrophe-beginning

Met jouw hulp kan Bont voor Dieren direct aan de slag! Zo draag je een bijdrage aan hun missie om bont verleden tijd te maken.

Lou Benders

Door Lou Benders

Marketing & Communicatie

De project omschrijving

⏱️ Geplaatst op 18 december 2023

Waarom we jou nodig hebben

We zoeken professionals die zin hebben om direct een goed doel te helpen met goede ideeën en advies, 3 social media posts, content, een marketing campagne concept óf een nieuwe flyer. Het gaat om het goede doel Bont voor Dieren. Hun missie? "Bont voor Dieren komt in actie tegen dierenleed. Wij zetten ons in voor alle dieren die het slachtoffer zijn van de bontindustrie. De bontindustrie is ethisch onverantwoord en kenmerkt zich door dierenleed. Wij streven ernaar dat: consumenten geen bont kopen of dragen, politici wettelijke maatregelen nemen tegen de bontindustrie, modeontwerpers geen bont in hun collectie gebruiken en winkels stoppen met de verkoop van bontproducten." Help Bont voor Dieren direct met 1 van deze 5 acties: - Advies: Geef het best mogelijke advies dat jij kunt geven op basis van jouw skills en ervaring. Schrijf het zo op dat de organisatie je advies eenvoudig op kan pakken in een door jou opgesteld stappenplan. Geef ook direct aan of je ervoor openstaat om hierna de organisatie nog te helpen om je advies te implementeren. Geef advies over minstens 3 punten die direct kunnen worden verbeterd zonder dat daar veel resources voor nodig zijn. - Social media: Creëer 3 social media posts die de missie van de organisatie bij meer mensen onder de aandacht brengen. Dit doe je in de huisstijl van de organisatie en op basis van de informatie die je op hun website vindt. - Blog: Schrijf een blog voor de organisatie om hun missie bij meer mensen onder de aandacht te brengen. Dit doe je in de huisstijl van de organisatie en op basis van de informatie die je op hun website vindt. Houd ook rekening met de tone of voice van de organisatie. - Marketing campagne: Bedenk een low-budget digitale marketingcampagne die brand awareness creëert voor de missie van de organisatie. Pitch je idee en omschrijf duidelijk wat voor marketing assets erbij horen. Geef ook direct aan of je ervoor openstaat om de organisatie te helpen de campagne op te zetten. Zorg ervoor dat minstens 3 ideeën eenvoudig door de organisatie zelf uit te voeren zijn. - Flyer: Creëer een nieuwe flyer die brand awareness creëert voor de missie van de organisatie. Het moet een flyer zijn die je zou ophangen in een gemeentehuis, school of bushokje. Dit doe je in de huisstijl van de organisatie en op basis van de informatie die je op hun website vindt. Houd ook rekening met de tone of voice van de organisatie. Kies een van deze Direct-project-acties en help Bont voor Dieren! Hoe werkt het? Je schrijft je in. Een motivatie schrijven is niet nodig. Geef aan welke direct-actie je wilt oppakken. Hierna krijg je van ons een korte briefing en kun je meteen aan de slag!

Wat ga je doen?

  • Nieuwe ideeën en marketingmaterialen om brand awareness te creëren.
  • Help met advies, een blog, een marketing campagne concept, 3 social media posts of een flyer.

Wat we al hebben

  • Globale content richting(en).
  • Missie en visie.
  • Website en social media.

Het profiel van de vrijwilliger

Ben jij wie we zoeken?

🌕 Creative Concepting

Een copywriter die goed geschreven en aansprekende content voor ons kan schrijven, waarmee onze impact zichtbaar(der) wordt.

  • Je hebt een vlotte schrijfstijl die complexe ideeën helder en boeiend kan overbrengen.
  • Je weet hoe je overtuigende teksten kan schrijven voor verschillende kanalen of doelgroepen.
Lou Benders

Help Lou de Creative Concepting te verbeteren

Lou is jouw contactpersoon voor dit project

Help Team De Nieuwe Gevers

Help Bont voor Dieren

Uren

Max 5 uur

info-icon-hours
Dit is een indicatie van de projectgrootte. Wanneer en hoeveel uur per week je hieraan werkt, is aan jou. Gemiddeld werken professionals 1 tot 2 uur per week aan een project.

Periode

In 3 tot 4 weken

info-icon-weeks
De exacte duur kan korter of langer zijn, afhankelijk van jullie afspraken. Zolang het maar bij je agenda past. Onze organisaties weten dat je dit vrijwillig doet en vaak naast je baan erbij.

📍 Vanuit huis

Hoe het werkt?

Klik hier
Team De Nieuwe Gevers
Team De Nieuwe Gevers

De missie van Team De Nieuwe Gevers.

💡Innovatie
🌱 Start-up fase
📍Utrecht

We creëren betekenisvolle matches door goede doelen te koppelen aan professionals die een positieve impact willen maken met hun skills. Veel maatschappelijke organisaties hebben namelijk niet het geld, de tijd of de kennis in huis om op een duurzame manier te kunnen groeien. En aan de andere kant zijn steeds meer mensen op zoek naar maatschappelijke zingeving. Win-win dus!

Lees meer

Professionals over Team De Nieuwe Gevers

Joep 👐 Video's voor landelijke campagne

💛
rating-stars

"De samenwerking met De nieuwe gevers verliep erg fijn. De sfeer was productief maar ook gezellig. Iedereen kan ik het aanraden! "

Joep

Lindsie 👐 Kennissessie Time Management

💛
rating-stars

"Fijne mensen, die het goede werk wat ze doen graag slimmer willen doen. We hadden een echte interactieve sessie. Dat is voor mij erg leuk en voor hen waardevol, omdat we het konden hebben over de persoonlijke uitdagingen."

Lindsie

Jos 👐 Website inrichten voor landelijke campagne

💛
rating-stars

"Wat een enthousiasme! Het was kort en hevig maar erg leuk om te doen!"

Jos

Martine 👐 SEO activiteiten audit

💛
rating-stars

"Fijne, enthousiaste mensen om mee samen te werken!"

Martine

Maartje 👐 Influencer manager voor landelijke campagne

💛
rating-stars

"Het team van de nieuwe gevers is heel erg fijn om mee te werken. Binnen no time hebben ze prachtige dingen neergezet. De communicatie was duidelijk en snel. Helaas heb ik minder kunnen bijdragen dan vooraf bedacht vanwege omstandigheden, maar in de toekomst draag ik graag weer bij als ze iets gaan opzetten! "

Maartje