Strategisch advies over Marketing
Organisatie in het kort

In het CIZG werken kennis- en zorginstellingen aan de integratie van positieve gezondheid, leefstijl, reguliere en complementaire zorg.
Lees meerImpact thema’s
Project details
5-8 uur in totaal
Verspreid over 3-6 weken
Op locatie en/of vanuit huis
We kunnen direct starten
Projectomschrijving
Hier zijn we naar op zoek
- Een beoordeling van onze huidige activiteiten.
- 2 tot 4 één uur strategiesessies waarin onder andere de volgende onderwerpen worden behandeld: problematiek, marketingdoelstellingen, positionering, missie & identiteit en doelgroepen.
- Een samenvatting van de onderwerpen die besproken zijn met concrete next steps voor de uitvoer, in de vorm van een startplan.
Onze ervaring met soortgelijke projecten: Ik ben er bekend mee of heb er eerdere ervaring mee
🙋♂️ Ben jij de vrijwilliger die we zoeken?
Een strateeg of marketeer die ons helpt met strategische marketing thema's uitdiepen zoals doelstellingen, positionering, doelgroep, boodschap en kanalen.
- Je helpt ons graag met onze marketingdoelstellingen, positionering, doelgroep en de juiste boodschap.
- Met jouw expertise help je ons onze marketingstrategie naar een hoger niveau te tillen.


De missie van Consortium voor Integrale Gezondheid en Zorg.
Veel mensen gebruiken leefstijlinterventies en complementaire behandelwijzen om chronische klachten te verlichten, de effecten van behandelingen te verzachten en de kwaliteit van hun leven te verbeteren. Het CIZG ondersteunt hen en zorgverleners door bij te dragen aan het ontwikkelen van een duurzame, wetenschappelijk onderbouwde en veilige integrale gezondheidszorg.
Lees meer