Tim Bennett Owvrb M3gwe Unsplash

Design Social Media posts!

"Dit project levert ons meer aandacht, meer vrijwilligers en meer donateurs op. Waardoor wij meer kinderen kunnen helpen!"

Big Friends

Big Friends

Big Friends is een zelfstandige, professionele mentororganisatie. Big Friends koppelt kwetsbare kinderen en jongeren (LIttles) van 5 tot 18 jaar, die in armoede leven (meestal uit eenoudergezinnen), aan een vrijwilliger/mentor(Big). In Amsterdam leeft 1 op de 5 kinderen in armoede, wat nadelige gevolgen met zich mee kan brengen (bv. schooluitval, sociale isolatie, crimineel gedrag). Deze kwetsbare situatie kan er voor zorgen dat deze kinderen zichzelf niet ten volle kunnen ontplooien. Met de begeleiding en ondersteuning van een professioneel ondersteunde mentor willen we daar verandering in aanbrengen. De Big en Little ondernemen samen leuke, leerzame en interessante activiteiten voor tenminste 1 uur per week voor voor minimaal 1 jaar; de praktijk laat zien dat de matchrelaties vaak velen jaren, soms zelfs levenslang standhouden. Extra aandacht geven is waar het om gaat. Een dergelijke vriendschap is niet alleen bijzonder, leuk en waardevol, ook heeft onderzoek aangetoond dat het leidt tot positieve resultaten!

Help Big Friends

Design Social Media posts!

Uren

10 tot 15 uur in totaal

info-icon-hours
Dit is een indicatie van de projectgrootte. Wanneer en hoeveel uur per week je hieraan werkt, is aan jou. Gemiddeld werken professionals 1 tot 2 uur per week aan een project.

Periode

In 8 tot 12 weken

info-icon-weeks
De exacte duur kan korter of langer zijn, afhankelijk van jullie afspraken. Zolang het maar bij je agenda past. Onze organisaties weten dat je dit vrijwillig doet en vaak naast je baan erbij.

📍 Op locatie en/of vanuit huis

Hoe het werkt?

Klik hier
apostrophe-beginning

Dit project levert ons meer aandacht, meer vrijwilligers en meer donateurs op. Waardoor wij meer kinderen kunnen helpen!!

Celina  Korthals

Door Celina Korthals

De project omschrijving

⏱️ Geplaatst op 26 april 2020

Waarom we jou nodig hebben

We hebben in onze social media strategie al content formats en copy formats bedacht die de basis kunnen zijn voor de nieuwe assets.

Wat ga je doen?

  • Het creëren van aansprekende design assets voor onze voornamelijkste social media kanalen.
  • Het creëren van een bibliotheek met designs en samples die hergebruikt kunnen worden door het team.
  • Optioneel: Als je goed bent in copy writing, ben je van harte welkom om ook daarover mee te denken.

Wat we al hebben

  • Onze organisatie social media account
  • Een social media strategie
  • Missie en visie document
  • Doelgroepomschrijving

Het profiel van de vrijwilliger

Ben jij wie we zoeken?

🌎 Social Media
✍️ Copywriting
Celina  Korthals

Help Celina de Social Media te verbeteren

Celina is jouw contactpersoon voor dit project

Help Big Friends

Design Social Media posts!

Uren

10 tot 15 uur in totaal

info-icon-hours
Dit is een indicatie van de projectgrootte. Wanneer en hoeveel uur per week je hieraan werkt, is aan jou. Gemiddeld werken professionals 1 tot 2 uur per week aan een project.

Periode

In 8 tot 12 weken

info-icon-weeks
De exacte duur kan korter of langer zijn, afhankelijk van jullie afspraken. Zolang het maar bij je agenda past. Onze organisaties weten dat je dit vrijwillig doet en vaak naast je baan erbij.

📍 Op locatie en/of vanuit huis

Hoe het werkt?

Klik hier
Big Friends
Big Friends

De missie van Big Friends.

👪Kind en gezin
💒 Gevestigde organisatie
📍Amsterdam

Big Friends is een zelfstandige, professionele mentororganisatie. Big Friends koppelt kwetsbare kinderen en jongeren (LIttles) van 5 tot 18 jaar, die in armoede leven (meestal uit eenoudergezinnen), aan een vrijwilliger/mentor(Big). In Amsterdam leeft 1 op de 5 kinderen in armoede, wat nadelige gevolgen met zich mee kan brengen (bv. schooluitval, sociale isolatie, crimineel gedrag). Deze kwetsbare situatie kan er voor zorgen dat deze kinderen zichzelf niet ten volle kunnen ontplooien. Met de begeleiding en ondersteuning van een professioneel ondersteunde mentor willen we daar verandering in aanbrengen.
De Big en Little ondernemen samen leuke, leerzame en interessante activiteiten voor tenminste 1 uur per week voor voor minimaal 1 jaar; de praktijk laat zien dat de matchrelaties vaak velen jaren, soms zelfs levenslang standhouden.
Extra aandacht geven is waar het om gaat. Een dergelijke vriendschap is niet alleen bijzonder, leuk en waardevol, ook heeft onderzoek aangetoond dat het leidt tot positieve resultaten!

Lees meer

Professionals over Big Friends

stefan 👐 Professioneel jaarverslag

💛
rating-stars

"Hoewel het project dat ik voor BBBS heb gedaan veel langer duurder dan aanvankelijk gedacht, verliep het heel goed. De communicatie onderling was prettig en helder en wij zijn, beiden blij met het eindresultaat."

stefan

Jan-Hein 👐 Illustraties

💛
rating-stars

"Super fijne samenwerking en mooi om mee vet sparren! "

Jan-Hein

Wilma 👐 Strategisch advies over Marketing

💛
rating-stars

"Een fijne gedreven club professionals met een hart voor Amsterdammertjes"

Wilma

Hendrik 👐 Sparren over merknaam

💛
rating-stars

"De mensen bij Big Brothers Big Sisters zijn prettig, professioneel en fijn om mee samen te werken"

Hendrik