Whatsapp Image 2020 08 18 At 15.49.59 (1)

Call: Data specialist

We vinden het belangrijk om goed om te gaan met alle data. We hebben alleen niet alle kennis hierover hoe we hier veilig mee omgaan. Weet jij wel alles van AvG af? Schrijf je in en spar een kort uurtje met ons. #uurtje_geen_factuurtje 🙌

Big Friends

Big Friends

Big Friends is een zelfstandige, professionele mentororganisatie. Big Friends koppelt kwetsbare kinderen en jongeren (LIttles) van 5 tot 18 jaar, die in armoede leven (meestal uit eenoudergezinnen), aan een vrijwilliger/mentor(Big). In Amsterdam leeft 1 op de 5 kinderen in armoede, wat nadelige gevolgen met zich mee kan brengen (bv. schooluitval, sociale isolatie, crimineel gedrag). Deze kwetsbare situatie kan er voor zorgen dat deze kinderen zichzelf niet ten volle kunnen ontplooien. Met de begeleiding en ondersteuning van een professioneel ondersteunde mentor willen we daar verandering in aanbrengen. De Big en Little ondernemen samen leuke, leerzame en interessante activiteiten voor tenminste 1 uur per week voor voor minimaal 1 jaar; de praktijk laat zien dat de matchrelaties vaak velen jaren, soms zelfs levenslang standhouden. Extra aandacht geven is waar het om gaat. Een dergelijke vriendschap is niet alleen bijzonder, leuk en waardevol, ook heeft onderzoek aangetoond dat het leidt tot positieve resultaten!

Help Big Friends

Call: Data specialist

Hoe het werkt?

Klik hier
apostrophe-beginning

Celina  Korthals

Door Celina Korthals

De project omschrijving

⏱️ Geplaatst op 01 januari 0001

Waarom we jou nodig hebben

Dataveiligheid / AvG
Graag zou ik een gesprek hebben over onze cyberweerbaarheid en daaruit volgend passend advies.

Het profiel van de vrijwilliger

Ben jij wie we zoeken?

🧐 Data Analyseren
💼 Google Analytics

Een data specialist die ervaring heeft met het onderwerp van de call (zie hieronder).

Celina  Korthals

Help Celina de Data Analyseren te verbeteren

Celina is jouw contactpersoon voor dit project

Help Big Friends

Call: Data specialist

Hoe het werkt?

Klik hier
Big Friends
Big Friends

De missie van Big Friends.

👪Kind en gezin
💒 Gevestigde organisatie
📍Amsterdam

Big Friends is een zelfstandige, professionele mentororganisatie. Big Friends koppelt kwetsbare kinderen en jongeren (LIttles) van 5 tot 18 jaar, die in armoede leven (meestal uit eenoudergezinnen), aan een vrijwilliger/mentor(Big). In Amsterdam leeft 1 op de 5 kinderen in armoede, wat nadelige gevolgen met zich mee kan brengen (bv. schooluitval, sociale isolatie, crimineel gedrag). Deze kwetsbare situatie kan er voor zorgen dat deze kinderen zichzelf niet ten volle kunnen ontplooien. Met de begeleiding en ondersteuning van een professioneel ondersteunde mentor willen we daar verandering in aanbrengen.
De Big en Little ondernemen samen leuke, leerzame en interessante activiteiten voor tenminste 1 uur per week voor voor minimaal 1 jaar; de praktijk laat zien dat de matchrelaties vaak velen jaren, soms zelfs levenslang standhouden.
Extra aandacht geven is waar het om gaat. Een dergelijke vriendschap is niet alleen bijzonder, leuk en waardevol, ook heeft onderzoek aangetoond dat het leidt tot positieve resultaten!

Lees meer

Professionals over Big Friends

stefan 👐 Professioneel jaarverslag

💛
rating-stars

"Hoewel het project dat ik voor BBBS heb gedaan veel langer duurder dan aanvankelijk gedacht, verliep het heel goed. De communicatie onderling was prettig en helder en wij zijn, beiden blij met het eindresultaat."

stefan

Jan-Hein 👐 Illustraties

💛
rating-stars

"Super fijne samenwerking en mooi om mee vet sparren! "

Jan-Hein

Wilma 👐 Strategisch advies over Marketing

💛
rating-stars

"Een fijne gedreven club professionals met een hart voor Amsterdammertjes"

Wilma

Hendrik 👐 Sparren over merknaam

💛
rating-stars

"De mensen bij Big Brothers Big Sisters zijn prettig, professioneel en fijn om mee samen te werken"

Hendrik