Frans 👐 Lid Kascommissie

"Het resultaat van dit project vroeg om een volledig andere inspanning dan een Lid Kascommissie doet vermoeden. Dealniettemin kunnen we terugkijken op een goed resultaat en een fijne samenwerking. "
Frans
Advocaat van de Aarde ondersteunt (lokale) burgerinitiatieven die middels een beroep op bestaande wetgeving opkomen voor de natuur.
Lees meer5-8 uur in totaal
Verspreid over 3-6 weken
Vanuit huis
Starten binnen één maand
Door dit project succesvol uit te voeren, zullen we onze bekendheid vergroten en in staat zijn om een groter aantal burgers en inactieve burgers te ondersteunen bij het opkomen voor de natuur.
Robert Amelung
Advocaat van de Aarde
Lokale burgerinitiatieven verdienen een steuntje in de rug om onze prachtige natuur te beschermen. Als Advocaat van de Aarde staan we klaar om om deze organisaties te helpen! Jij, als betrokken burger, ziet als eerste wanneer de natuur in jouw omgeving in gevaar is. Soms is het lastig te weten waar te beginnen. Wij bieden een helpende hand met onze kennisbank, een netwerk van experts en zelfs mogelijke financiële ondersteuning. Zo maken we samen echt een verschil! Samen met gerenommeerde natuur- en milieugroepen zoals MOB, Meten=Weten, PAN NL en Werkgroep Behoud de Peel, hebben wij een sterk bondgenootschap. Met hun expertise en uitgebreide netwerken bouwen we aan een krachtige beweging voor de natuur. Nu zoeken we een marketing strateeg die met ons meedenkt over verschillende thema's. Zoals doelgroepen, propositie om onze bekendheid te vergroten. Laten we samen onze aarde beschermen!
Onze ervaring met soortgelijke projecten: Ik ben er bekend mee of heb er eerdere ervaring mee
Een strateeg of marketeer die ons helpt met strategische marketing thema's uitdiepen zoals doelstellingen, positionering, doelgroep, boodschap en kanalen.
Een platform te zijn dat burgerinitiatieven ondersteunt die via de rechter willen zorgen dat wetten en verdragen worden nageleefd op gebied van Natuur en Milieu.
Juist nu is dat urgent omdat enerzijds overheden actief burgers willen betrekken, maar ook omdat er bij veel overheden weerstand of onvermogen is inzake handhaving natuur en milieuwetten.