57da289f-049c-47a3-bddf-e5b93d9d3755 (6)

Donateurs werven campagne

Samen bouwen aan een rechtvaardige en inclusieve samenleving

Maak een krachtig communicatie- en wervingsplan en bedenk content voor sociale media en e-mail. Verbeter de donatiepagina en automatiseer bedankmails om 100 donateurs te werven vóór 1 september 2025.

1 op 5

Wij ondersteunen kwetsbare jongeren door hen kans te geven op stages en banen, en we faciliteren mentoringprogramma's om hun zelfvertrouwen en vaardigheden te ontwikkelen.

  • Jij verbindt professionals met vrijwilligersprojecten.

  • Jouw inzet versterkt maatschappelijke organisaties.

  • Help ons meer impact in onze samenleving maken.

Help 1 op 5

Donateurs werven campagne

Uren

5 tot 8 uur in totaal

info-icon-hours
Dit is een indicatie van de projectgrootte. Wanneer en hoeveel uur per week je hieraan werkt, is aan jou. Gemiddeld werken professionals 1 tot 2 uur per week aan een project.

Periode

In 2 tot 5 weken

info-icon-weeks
De exacte duur kan korter of langer zijn, afhankelijk van jullie afspraken. Zolang het maar bij je agenda past. Onze organisaties weten dat je dit vrijwillig doet en vaak naast je baan erbij.

📍 Op locatie en/of vanuit huis

Er zijn 0 inschrijvingen

Hoe het werkt?

Klik hier
apostrophe-beginning

Kom ons helpen om een leuke, pakkende wervingscampagne voor nieuwe donateurs te maken!

Mariët Bouwmeester

Door Mariët Bouwmeester

Oprichter

De project omschrijving

⏱️ Geplaatst op 27 juni 2025

Waarom we jou nodig hebben

We plaatsen dit project omdat we dringend meer betalende donateurs nodig hebben. Met 100 donateurs op 1 september 2025 kunnen we subsidie van het ministerie van VWS krijgen. Deze subsidie gebruiken wij om ons doel; "Verbeteren van organisatie van zorg voor zeldzame kankerpatiënten" te bereiken. Het project bestaat uit het opzetten van een aansprekende campagne om donateurs te werven met een werkbaar en duidelijk wervingsplan. Daarbij is contentcreatie en het verbeteren van de donatiepagina van groot belang. Met dit project willen we de basis leggen voor duurzame financiering en groei van onze organisatie. Het behalen van de donateursdoelstelling maakt het mogelijk om subsidie te ontvangen en onze activiteiten verder te ontwikkelen. Dit heeft een grote impact op onze continuïteit en het vergroten van onze maatschappelijke bijdrage. Wil je helpen met dit project? We zoeken iemand die snel een pakkende wervingscampagne kan opzetten en uitvoeren.

Wat ga je doen?

  • Ontwikkel een helder communicatie- en/of wervingsplan.
  • Creëer en publiceer 5 pakkende social media posts.
  • Maak een automatische bedankmail voor donateurs.

Wat we al hebben

  • Huisstijldocument met richtlijnen voor kleuren en logogebruik
  • Duidelijk overzicht van het huidige donateursbestand
  • Toegang tot social media accounts en e-mailmarketingtools
  • Toegang tot de website voor aanpassingen aan de donatiepagina

Het profiel van de vrijwilliger

Ben jij wie we zoeken?

🧭 Communicatie strategie
📧 Email Marketing
🌎 Social Media
  • Jij bent een ervaren marketeer en hebt zin om een wervingscampagne op te zetten.
  • Je vindt het leuk om creatieve content te creëren en te verspreiden.
  • Je wilt graag strategieën ontwikkelen om donateurs betrokken te houden.
Ik wil graag helpen Stel een vraag
Mariët Bouwmeester

Help Mariët de Communicatie strategie te verbeteren

Mariët is jouw contactpersoon voor dit project

Help 1 op 5

Donateurs werven campagne

Uren

5 tot 8 uur in totaal

info-icon-hours
Dit is een indicatie van de projectgrootte. Wanneer en hoeveel uur per week je hieraan werkt, is aan jou. Gemiddeld werken professionals 1 tot 2 uur per week aan een project.

Periode

In 2 tot 5 weken

info-icon-weeks
De exacte duur kan korter of langer zijn, afhankelijk van jullie afspraken. Zolang het maar bij je agenda past. Onze organisaties weten dat je dit vrijwillig doet en vaak naast je baan erbij.

📍 Op locatie en/of vanuit huis

Er zijn 0 inschrijvingen

Hoe het werkt?

Klik hier
Ik wil graag helpen

De missie van 1 op 5.

👩‍⚕️Gezondheid en ziektebestrijding
🌱 Start-up fase
📍Amsterdam

🎯 Missie van 1 op 5

Wij zorgen dat mensen met een zeldzame vorm van kanker niet langer over het hoofd worden gezien.
We brengen hun ervaringen en knelpunten zichtbaar in beeld, geven hen een krachtige stem, en zetten ons in voor betere organisatie van zorg, tijdige diagnose en meer onderzoek.
Zodat ook zij toegang krijgen tot de best mogelijke behandeling en overleving.

Lees meer