Je bent er bijna! Nog even jouw info invullen, zo gepiept. 💛

Dit moet een geldig e-mail adres zijn

Laat zien wie je bent ✨

De link naar je LinkedIn profiel:

Of upload je CV:

Op deze manier heeft de organisatie een beter beeld van je.

"Something went wrong"

Laat een motivatie achter

Geef bijvoorbeeld antwoord op de volgende vragen: Wat spreekt je aan in deze functie? Waarom denk je dat jij geschikt bent voor de rol?

CV of LinkedIn is verplicht

Goudse Weekendschool | Leerkracht zondag

Vacature: Leerkracht zondag

6 uur per zondag
🚀 29 weken/jr,10u/w
📍 Gouda
Waarom werken bij Goudse Weekendschool?

In deze functie maak je directe impact op kinderen die volop bezig zijn met ontdekken wie ze zijn, wat ze kunnen en welke toekomstmogelijkheden er voor hen zijn. Jij bent voor hen een vaste, positieve volwassene die structuur, vertrouwen en aanmoediging biedt. Daarmee help je leerlingen groeien op een moment in hun leven waarop extra aandacht veel verschil kan maken. Daarnaast:

  • Impactvolle functie: Je draagt bij aan ontwikkeling van kinderen die dat goed kunnen gebruiken. Hierdoor vinden zij makkelijker hun plekje in de samenleving. 

  • Werkuren: Je werkt 10u/w, verdeeld over 30 werkweken. Je werkt 26 zondagen 6 uur, de overige uren werk je op een moment dat jou past. 

  • Salaris: Goed salaris, afhankelijk van opleiding en werkervaring. Daarnaast vakantiegeld en eindejaarsuitkering.

  • Team: Betrokken en enthousiast team met betaalde collega’s, assistent-leerkrachten en vrijwilligers.

  • Training: Professionalisering op thema’s als didactiek, pedagogiek, gesprekken voeren met kinderen, rol in de klas, neurodiversiteit en communicatie met verschillende culturen.

  • Teamactiviteiten: Denk aan samen bootje varen, een festival bezoeken, borrels of uit eten.

  • Startdatum: In overleg, idealiter in september 2026.

Solliciteren? Sollicitatiegesprekken vinden doorlopend plaats. We raden je daarom aan zo snel mogelijk te reageren. We zoeken 2 leerkrachten en de vacature sluit zodra de juiste personen gevonden zijn.

Heb je vragen over de vacature? Neem dan contact op met Nynke van den Brink via 06 42 3377 86. De procedure bestaat uit twee gesprekken en meelopen tijdens één lesdag. Een VOG aanvraag is onderdeel van de procedure.