Naar de inhoud
World Vision

Fotoshoot op locatie

1 op de 8 mensen gaat elke dag met honger naar bed. Dat vinden wij niet kunnen en daarom halen we met jongeren op school geld op door 24 uur niet te eten. Breng jij deze actie van op 1 april op Het Streek Lyceum in Ede in beeld? 🥗

World Vision foto 11
Tijdsinzet
8–16 uur
Duur
2–4 weken

Over dit project

Waar dit project om draait

Met Zip your Lip, de jongerenactie van World Vision, laten scholieren één dag hun eten laten staan en halen geld op voor leeftijdsgenoten die écht geen eten hebben. Samen kunnen we honger verslaan! We mogen eindelijk weer een scholentour doen na 2 jaar stilte. Graag willen we nieuw foto's en beelden voor promotiematerialen.

Zo kun je ons helpen

  1. Een fotoshoot van de Zip your Lip actie (met oa concert van Sterre Koning) op Het Streek Lyceum in Ede, op 1 april om 15:00-16:30.
  2. Het gaat om sfeerimpressies van de actiedag en portretten van tieners die samen plezier hebben.
  3. De foto's willen we kunnen gebruiken voor onze website, social media en/of print-uitingen.

Dit hebben we al

  • Een locatie waar we de foto's kunnen nemen.
  • Wensen qua beeldmateriaal.
  • We maken vooraf afspraken met school welke scholieren niet en wel op de foto mogen ivm AVG.

World Vision

Amersfoort26 tot 75 medewerkers

Het is onze missie om de meest kwetsbare kinderen op deze wereld – van alle achtergronden en op de gevaarlijkste plekken – in staat te stellen uit armoede op te staan en de vreugde van een veranderd leven te ervaren.

Bekijk organisatiepagina

Voor wie

Profiel van de professional

Vaardigheden die goed passen

Fotografie
  • Heb je je eigen fotografie apparatuur? Dan ben je degene die we zoeken.
  • Help ons verhalen te vertellen door middel van prachtige beelden op locatie.
  • Leg de essentie van onze missie vast met jouw ervaren oog en expertise.

Thema's waar je aan bijdraagt

MensenrechtenArmoedeOntwikkelingshulp

Je contactpersoon bij World Vision

Je contactpersoon

Door betere, mooie en recente foto's te hebben van jongeren, kunnen we nog meer jongeren motiveren om in actie te komen voor kinderen in armoede!

Ervaringen

Wat professionals zeggen over World Vision

7Fijne communicatie!·Heldere afspraken·Komen beloftes na

Het contact met Olke was heel prettig, ze wist goed te vertellen waar World Vision voor stond. Ook was de opdracht heel helder en daardoor goed te voltooien. Haar feedback was behulpzaam. Al met al een geslaagd project!

De communicatie was heel duidelijk. De precieze wensen t.a.v. de foto's was helder. Fijn dat er iemand van de organisatie aanwezig was bij de fotoshoot op school.

Fijne organisatie om mee samen te werken; reageren snel, vriendelijke mensen, duidelijke afspraken, en ze organiseren leuke en goed verzorgde evenementen.