Met jouw hulp kunnen wij het Parkinson Diner op een mooie en professionele manier vastleggen waardoor we anderen kunnen inspireren om meer impact te maken tegen parkinson.
Fotoshoot Parkinson Diner
12 april organiseren we een diner in Den Haag, met als doel te inspireren om samen meer impact te maken tegen parkinson. Lijkt het jou tof om de sfeer van ons diner vast te leggen met jouw camera? Schrijf je dan in!

- Tijdsinzet
- 8–16 uur
- Duur
- 2–4 weken
- Samenwerking
- Op locatie
Over dit project
Waar dit project om draait
Op 12 april organiseren we het Parkinson Diner met als doel beleidsmakers, bestuurders, ervaringsdeskundigen, financiers, politici en zorgverleners te inspireren om gezamenlijk meer impact te maken tegen parkinson. We zoeken een enthousiaste fotograaf die voor ons de avond kan vastleggen zodat we dit kunnen inzetten op onze website, social media en als bedankje voor de gasten.
Zo kun je ons helpen
- Fotoshoot tijdens het Parkinson Diner op 12 april in Den Haag.
- Vastlegging van het programma, gasten en sfeer.
- Foto's inzetten voor website, social media en als aandenken voor gasten.
Dit hebben we al
- Datum: 12 april
- Locatie waar we foto's kunnen nemen: Den Haag
- Wensen qua beeldmateriaal.
Stichting ParkinsonNederland
Parkinson stoppen begint nu.
Parkinson is de snelst groeiende neurologische aandoening ter wereld. Onze focus ligt op het afremmen en liefst voorkomen van de ziekte. Tot die tijd zorgen we ervoor dat mensen met parkinson en hun omgeving een zo goed mogelijk leven kunnen leiden. Doordachte fondsenwerving legt daarbij de basis om doelgericht te investeren in onderzoek, innovaties en voorlichting. Parkinson stoppen begint nu.
Voor wie
Profiel van de professional
Vaardigheden die goed passen
- Heb je je eigen fotografie apparatuur? Dan ben je degene die we zoeken.
- Help ons verhalen te vertellen door middel van prachtige beelden op locatie.
- Leg de essentie van onze missie vast met jouw ervaren oog en expertise.
Thema's waar je aan bijdraagt
Je contactpersoon bij Stichting ParkinsonNederland
Je contactpersoon
Ervaringen
Wat professionals zeggen over Stichting ParkinsonNederland
Heel fijne organisatie met een lovenswaardig doel en goede resulaten.
Het was fijn samenwerken met ParkinsonNL omdat het een serieus en professioneel team is dat duidelijk weet wat er nodig is. Heldere briefing en erg dankbaar en enthousiast over het geleverde werk.
Scherpe briefing, zorgzame mensen en een ontspannen sfeer.
Meer projecten
Ook een match met jouw vaardigheden
4-6 uur2 hoofdstukken voor egelhandboek vormgeven
- Fotografie
- Grafisch design
- Huisstijl
4-6 uurHelp een glazen portaal in de Pieterskerk te financieren.
- Crowdfunding campagne
- Fotografie
- Fundraising strategie
4-6 uurBegroting 2027 doorrekenen in 3 scenario’s
- Budgetteren
- Data analyse
- Excel
5-8 uurMonitoringsysteem voor jaarplanactiviteiten
- Dashboards instellen
- Data analyse
- Financiële administratie
