Een scherpere customer journey, is meer mensen die thee bestellen is sneller naar ons doel om 50.000 theeboeren aan een leefbaar loon te helpen!
User Experience Coach
50.000 theeboeren helpen aan een leefbaar loon, dat is ons doel en daar kan jij bij helpen! Wij zoeken jouw UX expertise om een scherpere customer journey te maken. Spar je met ons mee met een kopje thee?

- Tijdsinzet
- 8–14 uur
- Duur
- 8–12 weken
Over dit project
Waar dit project om draait
We zijn aan het kijken om een overstap te maken naar een nieuw development platform. Op dit moment zitten we op Wordpress en willen overstappen naar Shopify. Daarnaast zitten we in een rebrandingproject waardoor we onze kerndoelgroep veel beter kunnen aanspreken. We kunnen jouw hulp dus goed gebruiken
Zo kun je ons helpen
- De vertaling van onze user journey naar onze website toe.
- Het beter kunnen aanspreken van onze kerndoelgroep, vanuit een rebrandingproject.
Dit hebben we al
- Iemand die in sessies mee kan kijken en kan reflecteren in de vertaling van onze user journey naar onze website toe.
- Begeleidende ondersteuning met een rebrandingproject waar we mee bezig zijn.
- Inhoudelijke feedback op documenten en voortgang.
- Helpen te verbreden d.m.v. inspiratie, best practices en/of trends.
- Sparringpartner voor frisse invalshoeken op inhoudelijke kwesties.
Frank about tea
Thee direct vanuit de plantage in je brievenbus. Wij betalen de boer een leefbaar loon en investeren 2% van de omzet in farmer field schools.
Voor wie
Profiel van de professional
Vaardigheden die goed passen
Thema's waar je aan bijdraagt
Je contactpersoon bij Frank about tea
Je contactpersoon
Ervaringen
Wat professionals zeggen over Frank about tea
David is erg fijn om mee samen te werken. Hij is duidelijk, snel in reactie, en denkt goed mee. Erg fijn om een klus voor Frank About Tea te doen!
Erg leuk, jong en energiek bedrijf met dito medewerkers. Prettig in de samenwerking om bedrijfsprocessen te optimaliseren en nieuwe markten te verkennen.
Achter deze mooie en eerlijke thee producten, zitten ondernemers die weten waar ze het over hebben. Soms wil je als ondernemer het liefste alles zelf doen, maar mis je net die extra kennis om het af te maken, heb je af en toe een zetje in de juiste richting nodig of zoek je hulp bij de puntjes op de i zetten. Soms zijn een paar stappen terug noodzakelijk om verder vooruit te kunnen. Dat maakte deze samenwerking zo fijn, ik heb een aanzet kunnen doen voor de structuur van de nieuwe website en ik heb mijn kennis en advies kunnen overdragen aan David. Ik merkte dan ook dat hij hier zelf ook gelijk mee aan de slag ging, waardoor het echt een samenwerking was. Het was een fijne en inspirerende samenwerking en een mooi doel om aan bij te kunnen dragen. Ik blijf Frank About Tea zeker volgen en ik kijk er naar uit om de resultaten te zien.
Meer projecten
Ook een match met jouw vaardigheden
5-8 uurWordPress website onderhoud
- SEO-strategie
- Video creatie
- Website design
4-6 uurHotelmatches voor vrijwilligersorganisaties
- Eventmanagement
- Project management
- Relatiemanagement
4-6 uur1 subsidieplan voor Stichting Room for Change
- Fundraising strategie
- Project support
- Subsidies uitzoeken
5-8 uurVernieuw website voor donaties en voortgang
- CMS design werkzaamheden
- Crowdfunding strategie
- Web development
