Help nu mensen omgaan met ingrijpende kankerdiagnoses. Dit doe je door onze non-profit te helpen met jouw social media skills. Til onze set-up naar een hoger niveau, help ons groeien en trek meer donateurs aan!
Facebook set-up en tips

- Tijdsinzet
- 4–8 uur
- Duur
- 2–4 weken
- Samenwerking
- Op locatie of thuis
Over dit project
Waar dit project om draait
Als je de confrontatie aan moet gaan met kanker wordt je leven overhoop gehaald. Voor jou en je naasten. Op dat moment heb je behoefte aan een veilige omgeving waar mensen je begrijpen en je jouw ervaringen kunt delen met lotgenoten. Dit kan in het Toon Hermans Huis Arnhem.
Wij bieden een vangnet voor iedereen die geraakt wordt door kanker en op zoek is naar een nieuwe balans. Wij bieden meer dan alleen steun en begrip. We empoweren mensen en werken samen aan veerkracht.
Met jouw hulp streven we ernaar donaties en acties via Facebook te stimuleren. Maar onze huidige set-up en instellingen zijn niet optimaal. Ons ontbreekt de expertise om dit effectief in te richten. Maak nu een positieve impact door ons te helpen met deze set-up. Dat zou echt super zijn!
Zo kun je ons helpen
- Advies en begeleiding bij het optimaliseren van ons Facebook-account.
- Praktische tips voor het effectief beheren en benutten van Facebook.
- Strategieën voor het verhogen van interactie en engagement.
- Ondersteuning bij het aanpassen van instellingen voor maximale zichtbaarheid en impact.
Dit hebben we al
- We hebben een duidelijk doelpubliek en toegang tot onze huidige Facebook-account, evenals een vernieuwde huisstijl en logo.
Toon Hermans Huis Arnhem
Met jaarlijks meer dan 110.000 nieuwe kankerdiagnoses in Nederland, vormt Toon Hermans Huis Arnhem de veilige plek waar mensen, geraakt door deze ingrijpende realiteit, de extra steun en begrip vinden op hun vaak moeilijke reis.
Voor wie
Profiel van de professional
Vaardigheden die goed passen
Thema's waar je aan bijdraagt
Je contactpersoon bij Toon Hermans Huis Arnhem
Je contactpersoon
Ervaringen
Wat professionals zeggen over Toon Hermans Huis Arnhem
Ik vond het erg prettig samenwerken. We hebben hen hopelijk goed geholpen met het vraagstuk. Wij staan in de toekomst graag klaar voor Toon Hermans Huis Arnhem.
Meer projecten
Ook een match met jouw vaardigheden
8-12 uur3 maanden Instagram co-beheer en begeleiding
- Contentkalender
- Social media posts
- Social media strategie
2-4 uurTraining over Meta Business Suite
- Contentkalender
- Dashboards instellen
- Google Analytics instellen
4-6 uurFondsenwervingsplan voor Straatnieuws
- Crowdfunding strategie
- Fundraising strategie
- Relatiemanagement
5-8 uurLanceringsvideo - LAS Foundation
- Missie en Visie
- Video creatie
- Videomontage
