Met jou als professionele fotograaf willen wij het Ushersyndroom subtiel visueel maken waarmee we de herkenning zichtbaar kunnen inzetten in onze diverse mediakanalen.
Fotoshoot op locatie
In het najaar gaan we een nieuw patiëntenmagazine lanceren en komt er een online talkshow. We hebben mooi beeldmateriaal nodig zodat we de zeldzame ziekte Ushersyndroom goed in de spotlight kunnen zetten! Heb jij je camera al gepakt?

- Tijdsinzet
- 8–16 uur
- Duur
- 2–4 weken
Over dit project
Waar dit project om draait
In het najaar gaan we een nieuw patiëntenmagazine lanceren, komen er diverse nieuwe PR-acties, komt er een online talkshow en moeten we het beeldmateriaal voor diverse media kanalen aanvullen en vernieuwen. Een sprekende visual waarin een subtiele boodschap in zit, is een vak op zich. Wij willen daarom graag samen met een fotograaf onze visuals portefeuille uitbreiden en vernieuwen. Help jij ons?
Zo kun je ons helpen
- Een fotoshoot van een lotgenoten met Ushersyndroom, welke we kunnen gebruiken voor onze website, social media en/of print-uitingen.
Dit hebben we al
- Storyboard van de type visuals welke nodig zijn.
- Locatie: midden Nederland
- Modellen: Lotgenoten met het Ushersyndroom om duidelijk herkenning zichtbaar te maken
Stichting Ushersyndroom
Langzaam maar zeker doof én blind worden. Zelf moet je er waarschijnlijk niet aan denken. Maar voor mensen met het Usher syndroom is het werkelijkheid. Onze missie: "In 2025 is Ushersyndroom behandelbaar”.
Voor wie
Profiel van de professional
Vaardigheden die goed passen
- Heb je je eigen fotografie apparatuur? Dan ben je degene die we zoeken.
- Help ons verhalen te vertellen door middel van prachtige beelden op locatie.
- Leg de essentie van onze missie vast met jouw ervaren oog en expertise.
Thema's waar je aan bijdraagt
Je contactpersoon bij Stichting Ushersyndroom
Je contactpersoon
Ervaringen
Wat professionals zeggen over Stichting Ushersyndroom
Het was heel fijn samenwerken met Stichting Ushersyndroom omdat de samenwerking ten eerste met 2 hele lieve, gedreven en professionele vrouwen was die een duidelijk beeld hadden van het doel van de fotoshoot en heel enthousiast waren. Ik vond het echt een feestje om met ze samen te werken! Ook was er een duidelijke rolverdeling in het project management, wie deed wat. Dat ging hartstikke goed en het resultaat is daardoor heel gaaf geworden.
Hele fijne stichting om mee samen te werken. Ivonne is super enthousiast, gedreven en staat open voor nieuwe ideeën.
Meer projecten
Ook een match met jouw vaardigheden
4-6 uur2 hoofdstukken voor egelhandboek vormgeven
- Fotografie
- Grafisch design
- Huisstijl
4-6 uurHotelmatches voor vrijwilligersorganisaties
- Eventmanagement
- Project management
- Relatiemanagement
4-6 uurHelp een glazen portaal in de Pieterskerk te financieren.
- Crowdfunding campagne
- Fotografie
- Fundraising strategie
4-6 uur1 jaarinfographic over resultaten 2026
- Grafisch design
- Huisstijl
- Illustratie
