Naar de inhoud
Stichting Una4all

Ondersteuning bij onderzoek

Stichting Una4all foto 5
Tijdsinzet
32–48 uur
Duur
8–12 weken
Samenwerking
Op locatie of thuis

Over dit project

Waar dit project om draait

We hebben de afgelopen 2,5 jaar uitgebreid onderzoek uitgevoerd naar groepsdynamica en psychologische veiligheid, waarbij we ook actief hebben meegedraaid bij lokale initiatieven. Wij zijn op zoek naar iemand die ons kan helpen bij het aanbrengen van structuur en analyse in ons onderzoek.

Zo kun je ons helpen

  1. Hulp bij het uitvoeren van het onderzoek, denk aan: interviews afnemen of een survey opstellen.
  2. Hulp bij het analyseren van de gegevens om trends, patronen en relaties te ontdekken.
  3. Het opstellen van een rapportage met een samenvatting van de bevindingen, conclusies en aanbevelingen.

Dit hebben we al

  • Een contactpersoon die betrokken is bij dit project en uitvoerend ondersteunt.
  • Duidelijke doelen en verwachtingen om sturing te geven aan dit onderzoek.
  • Informatie over de markt, doelgroep, systemen of andere relevante informatie over de data-set.
  • Benodigde tools om de gegevens te analyseren, zoals: Python, Excel, R.

Stichting Una4all

Den Helder0 medewerkers

Wij helpen individuen en lokale initiatieven om te dromen, durven en te doen! Kennis, kunde en talenten worden volledig mogelijk benut.

Bekijk organisatiepagina

Voor wie

Profiel van de professional

Vaardigheden die goed passen

MarktonderzoekData analyse

Thema's waar je aan bijdraagt

EducatieWetenschap en onderzoekDiversiteit en inclusiviteit

Je contactpersoon bij Stichting Una4all

Je contactpersoon

Met hulp van jouw kwaliteiten kunnen we lokale initiatieven nog beter ondersteunen in het bereiken van hun doelstellingen en betere hulp bieden bij stagnatie.

Ervaringen

Wat professionals zeggen over Stichting Una4all

4Erg betrokken·Leuke meetings·Inspirerende samenwerking

Wat bijzonder en inspirerend om te mogen samenwerken met de gepassioneerde oprichters van Una4all aan hun onderzoek! Met veel plezier heb ik eraan meegewerkt.

De samenwerking was fijn, omdat ik de ruimte kreeg om te experimenteren. Hier en daar moesten er dingen aangepast worden, maar verder was het een vrije en vertrouwde samenwerking.

Lieve, mooie vriendelijke stichting. Ik voelde me echt onderdeel van de branding en van het team, en ik voelde mij serieus genomen. Open minded en open voor feedback, leuk contact en goede samenwerking, trots op ons!