Naar de inhoud
Stichting Tjeko

Project management ondersteuning

Stichting Tjeko foto 24
Tijdsinzet
16–24 uur
Duur
2–5 weken
Samenwerking
Op locatie of thuis

Over dit project

Waar dit project om draait

Nu er enkele professionals actief zijn in het verbeteren van onze UX, het optimaliseren van de teksten op onze website, het nauwkeurig registreren in HubSpot, en de mogelijkheid om Google Grants te benutten, zijn we op zoek naar iemand die deze experts kan begeleiden!

Zo kun je ons helpen

  1. Flexibele ondersteuning bij een project/initiatief dat ik ga starten.
  2. Uitvoerend hulp bij bijvoorbeeld: contacten benaderen, takenlijsten opstellen/ uitvoeren, planning & advies

Dit hebben we al

  • Een helder doel.
  • Ondersteunende software.
  • Een teamlid dat het project leidt (inhoudelijke sparringpartner/beslisser).
  • Een plan met aspecten zoals strategie, doelen, planning en acties.
  • Professionals die hun deel al goed ontwikkelen.

Stichting Tjeko

Laat elk kind spelen, lachen en groeien.

Reeuwijk1 tot 3 medewerkers

Met Afrika's grootste team van play professionals geven wij iedere kind een FUN-filled childhood via onze social enterprise. Wij geloven in een wereld waarin ieder kind, kind mag zijn; om te spelen, te lachen en te ontwikkelen in een omgeving die stimuleert en het kind de mogelijkheid geeft op te groeien tot een veerkrachtige volwassene, in staat tot beter functioneren in zijn eigen leefomgeving.

Bekijk organisatiepagina

Voor wie

Profiel van de professional

Vaardigheden die goed passen

Uitzoeken en regelenProject management
  • Je bent bekend met het ondersteunen van projecten, van begin tot eind, en kan helpen bij het coördineren van diverse taken.
  • Je bent goed in het organiseren van taken, onderhouden van relaties en bijhouden van een projectplanning.

Thema's waar je aan bijdraagt

Sport en recreatieKind en gezinArmoede

Je contactpersoon bij Stichting Tjeko

Je contactpersoon

Dankzij jouw vaardigheden in people management komen onze professionals echt tot hun recht! Hierdoor kunnen we meer donateurs aantrekken en betrekken om kinderen in Afrika te ondersteunen!🌱

Ervaringen

Wat professionals zeggen over Stichting Tjeko

5Erg betrokken·Dankbaar·Leuk team!

Mirai en Ferdi vertelden heel duidelijk wat ze nodig hadden, en maakten het zo mogelijk voor mij om met ideeën te komen die ze konden gebruiken.

Stichting Tjeko is een hele fijne organisatie met heel erg betrokken medewerkers met het hart op de juiste plaats. Stichting Tjeko heeft al veel moois voortgebracht en ze hebben nog veel mooie en ambitieuze plannen voor de toekomst!