We hebben als mens meer dat ons verbind dan dat ons verdeeld. Met jouw prachtige foto's kunnen wij laten zien hoe leuk het is om mee te doen aan de Hero Town Roadshow. Zo kunnen we nog meer mensen met elkaar verbinden.
Fotoshoot Hero Town Roadshow

- Tijdsinzet
- 8–16 uur
- Duur
- 2–4 weken
- Samenwerking
- Op locatie
Over dit project
Waar dit project om draait
De Hero Town Roadshow zorgt voor bijzondere ontmoetingen in jouw gemeente en daagt uit om valkuilen in gesprekken te herkennen én te overwinnen. Samen met jou gaan we op zoek naar de waarde van een ander perspectief. Juist wanneer mensen met verschillende perspectieven elkaar op een positieve manier ontmoeten en oprecht met elkaar in gesprek gaan, gebeurt er iets moois. Overeenkomsten worden zichtbaar, vooroordelen verminderen en begrip groeit.
Wij zoeken een fotograaf voor de opening van de hero Town Roadshow met de Mensenbieb. Levende boeken gaan in gesprek met bezoekers.
Zo kun je ons helpen
- Fotoshoot tijdens de Mensenbieb waarop het contact met elkaar en de emoties van mensen mooi in beeld komen.
- Foto's voor gebruik op onze website en social media
- Het event is op zaterdag 2 maart 2024, locatie bibliotheek Kanaleneiland in Utrecht
Dit hebben we al
- Wensen qua beeldmateriaal. Portretfoto's en groepsfoto's van gesprekken tussen bezoekers en levende boeken.
- Datum: zaterdag 2 maart 2024
- Locatie: Bibliotheek Kanaleneiland, Utrecht
Stichting Hero Town NL
Hero Town biedt sociaal psychologische handvatten om verder te kijken dan je eigen bubbel door middel van trainingen, events en challenges.
Voor wie
Profiel van de professional
Vaardigheden die goed passen
- Heb je je eigen fotografie apparatuur? Dan ben je degene die we zoeken.
- Help ons verhalen te vertellen door middel van prachtige beelden op locatie.
- Leg de essentie van onze missie vast met jouw ervaren oog en expertise.
Thema's waar je aan bijdraagt
Je contactpersoon bij Stichting Hero Town NL
Je contactpersoon
Ervaringen
Wat professionals zeggen over Stichting Hero Town NL
Het was helemaal leuk om samen te werken met Hero Town! Een positief, enthousiaste organisatie die snel handelde en duidelijk in beeld hadden wat ze nodig hadden. Leuk om een dag met hen mee te lopen en foto's te maken!
Betrokken personen die gedreven zijn om een goed resultaat neer te zetten.
Een super leuke samenwerking gehad met een enthousiast team!
Meer projecten
Ook een match met jouw vaardigheden
4-6 uur2 hoofdstukken voor egelhandboek vormgeven
- Fotografie
- Grafisch design
- Huisstijl
4-6 uurPR-berichten schrijven en contact leggen met media
- Communicatiestrategie
- PR-berichten
- PR-strategie
4-6 uurKies nieuwsbrief-tool voor overstap Mailchimp
- CRM specialist
- E-mail marketing
- Project management
4-6 uurAdviseer manege en help sponsorprogramma te ontwikkelen
- Fundraising strategie
- Relatiemanagement
- Sales werkzaamheden
