Naar de inhoud
Stichting Gilles de la Tourette

Campagne concept bedenken

We bestaan volgend jaar 40 jaar!! Daarvoor willen we op 7 juni, op de Europese Tourettedag, willen we een toffe campagne lanceren voor meer bekendheid over deze aandoening. Weet jij wel hoe je impact kan maken? Help ons dan een handje!

Stichting Gilles de la Tourette foto 5
Tijdsinzet
8–16 uur
Duur
2–4 weken

Over dit project

Waar dit project om draait

Stichting Gilles de la Tourette bestaat komend jaar 40 jaar. Op 7 juni, op de Europese Tourettedag, lanceren we ieder jaar een campagne met als doel: meer aandacht voor de aandoening in de media. Dit jaar willen we ons jubileumjaar bij het concept betrekken. We zouden het leuk vinden om met jou een toffe campagne te verzinnen waar ook ons jubileum in samenkomt. Denk je daarom met ons mee?

Zo kun je ons helpen

  1. Een creatief concept dat past bij ons merk en budget.
  2. Een concept document dat het campagne concept bevat (met elementen als boodschap, tagline en middelen inzet, concept mock-ups etc).
  3. Het concept uitgewerkt in mock-up designs in lijn met onze huisstijl.
  4. Goed om te weten: het betreft alleen het opleveren van het concept.

Dit hebben we al

  • Doel van de campagne.
  • Huisstijl document (met elementen als logo, kleuren en lettertypes).

Stichting Gilles de la Tourette

Haarlem0 medewerkers

Wij werken aan vroegtijdige opsporing van Tourette en het vergroten en verspreiden van kennis om het leven met Tourette makkelijker te maken. Wij maken ons sterk voor mensen met Tourette!

Bekijk organisatiepagina

Voor wie

Profiel van de professional

Vaardigheden die goed passen

MarketingcampagneCopywritingCreatieve brainstorm
  • Jij bent een creatieve geest met een passie voor schrijven of designen en conceptueel denken.
  • Ervaring met het inzetten van jouw schrijf- en conceptuele vaardigheden voor het uitwerken van een nieuwe campagne.
  • Het is prettig als je een start kan maken met de visuele uitwerking in de vorm van mock-ups of schetsen.

Thema's waar je aan bijdraagt

Gezondheid en ziektebestrijdingWetenschap en onderzoekDiversiteit en inclusiviteit

Je contactpersoon bij Stichting Gilles de la Tourette

Je contactpersoon

Jouw creatieve geest zal er voor zorgen dat ons jubileumjaar een groot succes kan worden waardoor we meer bekendheid krijgen voor Tourette!

Ervaringen

Wat professionals zeggen over Stichting Gilles de la Tourette

3Fijne communicatie!·Professioneel·Erg betrokken

Heb een ontzettend leuke ervaring opgedaan door de prettige en leerzame samenwerking met Stichting Gilles de la Tourette.

Het was heel fijn samenwerken met de stichting. Vriendelijke mensen, heldere communicatie en duidelijke afspraken. Zeker een aanrader!

Het project is van start en we blijven samenwerken. Een mooi bedrijf met duidelijke communicatie en verwachtingen. Fijne en snelle samenwerking!