Met jouw hulp bij onze strategiebepaling kunnen we èn zelf energiegevend & zinvol werk doen èn de mensen bereiken die onze ondersteuning goed kunnen gebruiken!
Strategisch advies over Marketing
We stoeien al een tijdje met het mogelijk maken van onze ondersteuning voor cliënten met een laag inkomen. Hoe kunnen we deze cliënten aan trekken? Pak jij ons bij de hand met de strategiebepaling voor onze nieuwe activiteiten? 🤝

- Tijdsinzet
- 5–8 uur
- Duur
- 3–6 weken
Over dit project
Waar dit project om draait
We stoeien al een tijdje met het mogelijk maken van onze ondersteuning voor cliënten met een laag inkomen. We hebben praktische stappen hiertoe ondernomen (bijscholing, accreditatie, vergoeding, aanvullende verzekering). We zoeken naar een strategie om voldoende 'passende' cliënten aan te trekken en de bijkomende administratieve taken beheersbaar te houden. Kun jij met ons meedenken over de strategiebepaling?
Zo kun je ons helpen
- Een beoordeling van onze huidige activiteiten.
- 2 tot 4 één uur strategiesessies waarin onder andere de volgende onderwerpen worden behandeld: problematiek, marketingdoelstellingen, positionering, missie & identiteit en doelgroepen.
- Een samenvatting van de onderwerpen die besproken zijn met concrete next steps voor de uitvoer, in de vorm van een startplan.
Dit hebben we al
- Intern contactpersoon die inhoudelijk betrokken is.
- Een begrip van de doelgroepen die we willen bereiken.
- De marketing doelen/challenges die we hebben.
- Missie & Visie wordt aan gewerkt :)
- Eén van ons (Mira Warmerdam) is ergotherapeut en massagetherapeut en wil dit in gaan zetten voor de volgende doelgroepen:
- - Gezinnen met een kind met prikkelverwerkingsproblemen (bijvoorbeeld bij autisme)
- - Massagetherapie voor mantelzorgers met overbelastingsklachten. (Voorheen werkten we alleen als jeugdhulpverleners).
Hand in Hand Begeleiding
Kwetsbare ouders met een jong kind met autisme, helpen wij samen met hun kind verbinding en plezier te maken en ontspanning te vinden.
Voor wie
Profiel van de professional
Vaardigheden die goed passen
- Je helpt ons graag met onze marketingdoelstellingen, positionering, doelgroep en de juiste boodschap.
- Met jouw expertise help je ons onze marketingstrategie naar een hoger niveau te tillen.
Thema's waar je aan bijdraagt
Je contactpersoon bij Hand in Hand Begeleiding
Je contactpersoon
Ervaringen
Wat professionals zeggen over Hand in Hand Begeleiding
Fijn contact gehad met Mira en we zijn leuk samen gekomen zodat ik mijn ervaring met Canva goed met haar kon delen en laten zien. Ze was enorm dankbaar en ik ben blij dat ik haar op weg kon helpen.
Mira is een ontzettend fijn mens en levert een net zo fijne dienst aan haar klanten. Ook onze samenwerking was super; ze staat open voor input en luistert echt naar advies (ondanks dat ze daarvoor voor de camera moest ;-). Bedankt voor de fijne samenwerking!
Meer projecten
Ook een match met jouw vaardigheden
4-6 uurPR-berichten schrijven en contact leggen met media
- Communicatiestrategie
- PR-berichten
- PR-strategie
4-6 uur1 jaarinfographic over resultaten 2026
- Grafisch design
- Huisstijl
- Illustratie
4-6 uurAdviseer manege en help sponsorprogramma te ontwikkelen
- Fundraising strategie
- Relatiemanagement
- Sales werkzaamheden
4-6 uurWervingscampagne voor kinderen en ouders
- Communicatiestrategie
- Marketingcampagne
- Social media strategie
