

Adverteren in Google
Organisatie in het kort
Impact thema’s
Project details
4-12 uur in totaal
Verspreid over 2-4 weken
We plannen, na de match, binnen een maand de eerste afspraak in.
Help jij KRNWTR+ om flessenwater te vervangen door duurzame tappunten?

Tom Niekamp
KRNWTR+
Projectomschrijving
Waarom we dit project starten?
We hebben campagnes lopen om leads te genereren voor onze duurzame watertappunten, maar deze leveren te weinig conversie op.
Onze missie sinds 2010: de verpakking & transport van wegwerpflessen stoppen. Want zeg nou zelf, ergens ver weg water in plastic flessen doen, het in een vrachtwagen hier naartoe vervoeren om vervolgens met een berg plastic over te blijven is toch raar? KRNWTR+ lost het op met een even oer-Hollandse als heerlijke oplossing: puur, gefilterd en bruisend Nederlands water uit duurzame dutch design tappunten. Waar je ook een smaakje aan toe kan voegen. Dat scheelt geld & gedoe en een hoop afval & CO2.
Wat hebben we nodig?
- Training/advies hoe we deze campagne(s) kunnen monitoren, om toekomstige Ads te kunnen verbeteren.
🙋♂️ Ben jij de vrijwilliger die we zoeken?
Een online marketing professional die een Google Ads campagne kan opzetten en schrijven. Benodigd: ervaring met Google Ads en Search Engine Advertising (SEA).
Wat hebben we al?
- Google Ads account met een geverifieerd bankrekeningnummer.
- Onze doelen van de campagne.
Waarom is dit project van waarde?
Wij hebben een mooi en duurzaam alternatief, maar te weinig mensen weten het. Met jouw advies kunnen we dir verbeteren.


De missie van KRNWTR+.
Onze missie: de verpakking & transport van wegwerpflessen stoppen! Want zeg nou zelf, ergens ver weg water in plastic flessen doen, het in een vrachtwagen hier naartoe vervoeren om vervolgens met een berg plastic over te blijven is toch raar? KRNWTR+ lost het op met een even oer-Hollandse als heerlijke oplossing: puur, gefilterd en bruisend Nederlands water uit duurzame Dutch design tappunten. Waar je ook een smaakje aan toe kan voegen. Dat scheelt geld & gedoe en een hoop afval & CO2.
Lees meer