Remco 👐 Creatief campagne concept

1-4 uur in totaal
We kunnen en willen direct aan de slag met dit project.
Kennis over de customer journey zorgt ervoor dat we de juiste snaar raken op het juiste moment. Hiermee kunnen we het personeelstekort in zorg&welzijn in Flevoland oplossen
Dieuwertje van den Berg
Flever
Wij wiIlen een aantal customer journeys in beeld brengen om inzicht te krijgen welke stappen worden doorlopen. Daarmee willen we achterhalen waar onze dienstverlening de klant kan ondersteunen. Ik weet ongeveer wat een customer journey is, alleen ontbreekt het mij (en daarmee de organisatie) aan kennis welke stappen we daarin moeten nemen. Ga jij mij deze kennis vergaren?
Een UX specialist die zijn of haar kennis van customer journeys en persona's kan overbrengen in een workshop of presentatie vorm. Pre: ervaring met het faciliteren van workshops en/of presenteren voor groepen.
Project alert voor soortgelijke jobs
Ontvang direct de nieuwste projecten binnen jouw skills
Flever is dé strategische uitvoeringsorganisatie van de provincie, de arbeidsmarktorganisatie voor organisaties en onderwijs en de ontwikkelingspartner van gemeenten. Daarnaast voeren we onafhankelijke cliëntondersteuning uit in de regio. Zo versterken we ontwikkelingen in de sector vanuit het gecombineerde perspectief van organisaties, overheden en inwoners. Het uiteindelijke doel van Flever is om een betaalbare, goede en toegankelijke Flevolandse sector zorg en welzijn dichterbij te brengen. We zijn actief op drie thema's: versterken inwoners, positieve gezondheid en arbeidsmarkt en onderwijs.
Lees meer