Martijn 👐 Website design & Wordpress Thema inrichten

Wij ondersteunen (voormalig) kankerpatiënten met het verhogen van de kwaliteit van leven en het weer in handen nemen van de eigen regie.
Lees meer10-16 uur in totaal
Verspreid over 2-4 weken
Op locatie en/of vanuit huis
We kunnen direct starten
Met juridische advies kunnen wij ons verdienmodel kloppend maken waardoor we meer impact maken voor de levens van kankerpatiënten.
Anna Kok
Cancer Care Center
Cancer Care Center (CCC) is een BV. Dit heeft gevolgen voor salariëring DGA en belastingen. Wij kunnen geen fondsen ontvangen van fondsenwervende organisaties met een ANBI status, zonder dat er schenkingsrecht betaald moet worden. Zou omzetting van een BV naar een stichting dit omzeilen? Kun je met ons meedenken de juridische entiteit van onze BV? Of zou een Stichting naast de BV een optie zijn?
Project alert voor soortgelijke jobs
Ontvang direct de nieuwste projecten binnen jouw skills
Cancer Care Center richt zich op iedereen die geraakt wordt door kanker. Wij verlenen allesomvattende en samenhangende eerstelijns zorg bestaande uit fysieke en psychosociale ondersteuning, voedingsadviezen en hulp bij welzijn en ontspanning. Wij helpen de kwaliteit van leven van cliënten te verhogen en stimuleren hen de regie weer in eigen handen te nemen.
Lees meer