Kim 👐 Strategische Facilitator

Een ervaren workshop facilitator die een sessie van 3 uur kan faciliteren voor 20 tot 25 personen. Benodigd: heeft ervaring met het faciliteren van strategische workshops. Heeft een achtergrond in strategische consulting en/of management.
Ervaring met:
Wij dromen van een Amsterdam waar buren elkaar weten te vinden. Waar altijd ruimte is voor hulp of een praatje. Iedereen goede buur!
💒 Stichting Burennetwerk Amsterdam
⏱️ 3-6 uur in totaal
🗓️ Verspreid over 1-2 weken
💻 In een videocall of op locatie (geen voorkeur).
🏁 We kunnen en willen direct aan de slag met dit project.
Door jouw ondersteunende rol als facilitator kunnen wij het beste uit onze strategiemiddag halen en klaar staan voor Burennetwerk van de toekomst!
Op 31 maart houden wij voor ons hele team een strategiedag. Een middag waar we met elkaar een boel zaken bespreken zoals: onze visie, strategie, toekomstplannen en nog veel meer. Verschillende teamleden van vrijwilligers tot Raad van Bestuur zullen hun inbreng doen in deze sessie. Inhoudelijke hebben we dus alle nodige expertise, maar nog niet de facilitator voor de sessie. Wij zoeken jou als facilitator/ gespreksleider om de sessie in goede banen te leiden en de juiste aanpak te vinden voor deze middag.
💬 Heb je een vraag over dit project? Stel me gerust een vraag via de knop hieronder. Geheel vrijblijvend.
Project alert voor soortgelijke jobs
Ontvang direct de nieuwste projecten binnen jouw skills
Burennetwerk koppelt Amsterdammers die een goede buur willen zijn aan buurtgenoten met een vraag. Dat doen we in alle buurten van Amsterdam. Geen grote complexe vragen, maar gewoon even een praatje, hulp bij vervoer of een kleine klus die door gebrek aan netwerk of middelen blijft liggen. Amsterdammers vinden en helpen elkaar via Burennetwerk Amsterdam. Zo bouwen we aan een stad vol goede buren.
Lees meer