Naar de inhoud
Fight Cancer

Fotoshoot Swim to Fight Cancer

We organiseren 10 september een Swim to fight cancer event in Oudekerk a/d Amstel, waar mensen zwemmend geld ophalen voor kankeronderzoek. We zoeken een fotograaf die mooie foto's van de zwemmende toppers in actie kan schieten! 📷

Fight Cancer foto 37
Tijdsinzet
8–16 uur
Duur
2–4 weken

Over dit project

Waar dit project om draait

Swim to Fight Cancer is een recreatief zwemevenement in Ouderkerk a/d Amstel, waarbij deelnemers en teams zoveel mogelijk donaties ophalen voor onze stichting. Hier willen we gave foto's van. Wij werven fondsen voor wetenschappelijk kankeronderzoek en preventie via KWF Kankerbestrijding. De foto's die worden gemaakt kunnen wij gebruiken om volgende events mee te promoten en daardoor meer deelnemers te werven, waardoor we meer geld op kunnen halen voor kankeronderzoek!

Zo kun je ons helpen

  1. Een fotoshoot van ons zwem evenement op 10 september bij Ouderkerk aan de Amstel, welke we kunnen gebruiken voor onze website, social media en/of print-uitingen.

Dit hebben we al

  • Wensen qua beeldmateriaal.
  • Een datum en locatie; 10 september in Ouderkerk a/d Amstel

Fight Cancer

Love life. Fight cancer.

Hilversum4 tot 6 medewerkers

Wij zetten ons in voor een wereld waarin kanker hopelijk geen dodelijke ziekte meer is voor jongvolwassenen. Wij inspireren mensen vanuit de liefde voor het leven om samen in actie te komen voor meer onderzoek naar kanker.

Bekijk organisatiepagina

Voor wie

Profiel van de professional

Vaardigheden die goed passen

Fotografie
  • Heb je je eigen fotografie apparatuur? Dan ben je degene die we zoeken.
  • Help ons verhalen te vertellen door middel van prachtige beelden op locatie.
  • Leg de essentie van onze missie vast met jouw ervaren oog en expertise.

Thema's waar je aan bijdraagt

Gezondheid en ziektebestrijding

Je contactpersoon bij Fight Cancer

Je contactpersoon

Met jouw expertise krijgen we een mooie fotoreportage van ons evenement, waardoor we in de toekomst meer deelnemers kunnen werven.

Ervaringen

Wat professionals zeggen over Fight Cancer

10Fijne communicatie!·Inspirerende samenwerking·Erg betrokken

Het was fijn samenwerken met Fight cancer want er werken zeer kundige en aardige mensen. De projecten zijn uitdagend, creatief en impactvol.

Fijne samenwerking met Fight Cancer! Ze zetten zelf een goede organisatie neer, waardoor je goed aan de slag kan met je eigen opdracht. Daarnaast altijd fijn contact en een team met aardige, enthousiaste mensen.