Naar de inhoud
Wij Staan op!

Strategisch advies over Social Media

Wij Staan op! foto 3
Tijdsinzet
4–10 uur
Duur
3–6 weken
Samenwerking
Vanuit huis

Over dit project

Waar dit project om draait

Wij lopen vast met wat en wanneer en waar we willen posten. Ook willen wij frequenter posten en willen wij dat al onze posts toegankelijk zijn voor alle handicaps (visueel, auditief en fysiek). Welke kanalen zijn het meest geschikt voor onze doelgroep? Denk met ons mee!

Zo kun je ons helpen

  1. Een beoordeling van onze huidige activiteiten.
  2. 2 tot 4 één-uur strategiesessies waarin we een aantal onderwerpen kunnen bespreken als: content, kanalen, tone of voice en doelgroepen.
  3. Een samenvatting van de onderwerpen die besproken zijn met concrete next steps voor de uitvoer, in de vorm van een startplan.

Dit hebben we al

  • Intern contactpersoon die inhoudelijk betrokken is.
  • De doelgroep(en) die we willen bereiken.
  • Missie en visie.
  • Onze huidige Social Media kanalen.

Wij Staan op!

Mariënheem0 medewerkers

WijStaanOp! bestaat uit mensen met een fysieke handicap. Vanuit onze ervaringsdeskundigheid zetten wij ons in voor een inclusief Nederland.

Bekijk organisatiepagina

Voor wie

Profiel van de professional

Vaardigheden die goed passen

Social media strategieCommunicatiestrategie
  • Je hebt ervaring met strategische plannen, inclusief doelstellingen, positionering, doelgroep en kanalen.
  • Jouw inzichten en expertise dragen bij aan een betere online zichtbaarheid.
  • Jij hebt zin om als sparringpartner te helpen met onze social media strategie.

Thema's waar je aan bijdraagt

EducatieMensenrechtenDiversiteit en inclusiviteit

Je contactpersoon bij Wij Staan op!

Je contactpersoon

Bekendheid creëren voor ontoegankelijkheden! Dat willen we met jouw strategische advies bereiken. Verbinden, informeren, inspireren en activeren via social media.

Ervaringen

Wat professionals zeggen over Wij Staan op!

1Erg betrokken·Professioneel·Dankbaar

Ik kijk terug op een leuke samenwerking en een geslaagd project. De mensen van Wij staan op zijn erg enthousiast, denken graag en hebben veel eigen ideeën.