Worldconnectors, affiliate Earth Charter. Turning Conscience into Action for a Thriving Earth
Strategische sessies: Partnerships

- Tijdsinzet
- 6–10 uur
- Duur
- 3–6 weken
- Samenwerking
- Vanuit huis
Over dit project
Waar dit project om draait
We willen onze marktpositie versterken en stevig houden in de toekomst.
Zo kun je ons helpen
- 2 tot 4 één-uur strategiesessies waarin we een aantal onderwerpen kunnen bespreken als: doelstellingen, doelgroepen, boodschap, marketing/promotie plan, funnel, advies voor ondersteunende materialen.
- Een samenvatting van de onderwerpen die besproken zijn met concrete next steps voor de uitvoer, in de vorm van een startplan.
- We zijn op zoek naar een partnerstrategie: een strategie met strategische partners waarmee we kunnen samenwerken in stevig in de markt staan, om zo te kunnen voortbouwen en uitbouwen op onze vereniging.
Dit hebben we al
- Intern contactpersoon die inhoudelijk betrokken is en dit project prioriteit en draagvlak geeft.
- Interne organisatie informatie die je beschikbaar kan stellen aan de professional (denk aan financiën, programma informatie, operatie en marketing activiteiten).
- De doelen/challenges die we hebben.
- Kansen in de markt, die we zelf zien.
- Missie en visie.
- We hebben al ideeen over partners. We zoeken iemand die hierin meedenkt en hier goed zicht op heeft. En zo een partnerstrategie voor ons kan opstellen.
Vereniging Worldconnecters
Worldconnectors verbindt maatschappelijke leiders met verschillende achtergronden en leeftijden om samen complexe duurzaamheids- en ontwikkelingsthema's aan te pakken. Alleen door samen te werken zijn wij in staat echte verandering teweeg te brengen!
Voor wie
Profiel van de professional
Vaardigheden die goed passen
Thema's waar je aan bijdraagt
Je contactpersoon bij Vereniging Worldconnecters
Je contactpersoon
Ervaringen
Wat professionals zeggen over Vereniging Worldconnecters
Ik heb de samenwerking als erg prettig ervaren! De lijntjes waren kort, waardoor de samenwerking en communicatie goed verliep. Ik heb een kijkje in de vereniging mogen nemen en mijn bijdrage kunnen leveren aan het inzetten van de social media kanalen. Daarbij werd mijn inzet gewaardeerd en werden mijn adviezen serieus genomen.
Heel fijn samengewerkt met Somya en Rachida! 2 hele leuke meiden met passie voor het vak
Een fijne samenwerking met de juiste balans tussen begeleiding en creatieve vrijheid. Janneke was heel begripvol en dacht echt mee. Super fijn en voor herhaling vatbaar ^^
Meer projecten
Ook een match met jouw vaardigheden
4-6 uurPR-berichten schrijven en contact leggen met media
- Communicatiestrategie
- PR-berichten
- PR-strategie
4-6 uurKies nieuwsbrief-tool voor overstap Mailchimp
- CRM specialist
- E-mail marketing
- Project management
8-12 uurWebshopmigratie van Recreatex naar Enviso
- Business analyse
- Database management
- Project management
4-6 uur2 hoofdstukken voor egelhandboek vormgeven
- Fotografie
- Grafisch design
- Huisstijl
