Met jullie waardevolle feedback kunnen wij nabestaanden passend advies geven en ondersteunen in hun rouwproces.
Denktank voor onderzoeksplan
Wij willen onze eerste denktank sessie organiseren, waarbij we ons onderzoeksplan presenteren. Wij zoeken jouw expertise om op dit onderzoeksplan feedback te geven. Denk je mee?

- Tijdsinzet
- 10–14 uur
- Duur
- 3–5 weken
Over dit project
Waar dit project om draait
Wij willen onderzoeken welke vorm van begeleiding het beste bij een rouwende past, hierdoor kunnen we nabestaanden een passend advies geven. Begin februari willen wij onze eerste online denktanksessie organiseren. In deze sessie zal een onderzoeksplan worden gepresenteerd waarvan wij uitzien naar de feedback van jullie. We zoeken meerdere professionals die in enkele sessies hun feedback op een onderzoeksplan willen geven. De hoofdonderzoeksvraag is ‘Leidt rouwbegeleiding door vrijwilligers tot minder gebruik van de huisarts/praktijkonderzoeker en tot minder gebruik van WMO-middelen?’
Zo kun je ons helpen
- Een aantal sessies waarin wij ons onderzoeksplan kunnen presenteren en sparren over de uitvoering.
- Feedback op ons onderzoeksplan vanuit jullie domeinkennis binnen de zorg en sociale sector.
Dit hebben we al
- We hebben al een redelijk hoeveelheid literatuur verzameld.
- We hebben een overkoepelend doel.
- We hebben toegang tot huis- en ziekenhuisartsen om hen vragen te stellen.
- Op dit moment heeft zich een professional met ervaring in veldonderzoek aangemeld.
Vereniging Leven met Dood
De Vereniging leven met dood ondersteunt nabestaanden met wat zij nodig hebben om te leven met verlies.
Voor wie
Profiel van de professional
Vaardigheden die goed passen
Thema's waar je aan bijdraagt
Je contactpersoon bij Vereniging Leven met Dood
Je contactpersoon
Ervaringen
Wat professionals zeggen over Vereniging Leven met Dood
Heel erg inspirerende samenwerking! Vereniging Leven met Dood staat open voor nieuwe inzichten, is op alle vlakken bezig met verbeteren én dan is het ook nog zo relevant werk dat ze verrichten.
Fijne samenwerking met Vereniging Leven met de Dood. Had uiteindelijk contact met Liesbeth, die reageerde snel en samen zijn we tot een mooie nieuwe uiting gekomen.
De Vereniging Leven met de dood is een mooie open, ideële organisatie met de sterke drang om een positieve impact maken. Ellen verpersoonlijkt de organisatie 100% en is een prettig baken van rust, met een hoog ambitieniveau. Het onderwerp rouw is een onderwerp wat nog in de taboesfeer zit en meer aandacht verdiend.
Meer projecten
Ook een match met jouw vaardigheden
4-6 uurBegroting 2027 doorrekenen in 3 scenario’s
- Budgetteren
- Data analyse
- Excel
5-8 uurMonitoringsysteem voor jaarplanactiviteiten
- Dashboards instellen
- Data analyse
- Financiële administratie
4-6 uurHotelmatches voor vrijwilligersorganisaties
- Eventmanagement
- Project management
- Relatiemanagement
4-6 uur1 jaarinfographic over resultaten 2026
- Grafisch design
- Huisstijl
- Illustratie
