Naar de inhoud
Stichting Planeet in Actie

Social media campagne

Stichting Planeet in Actie foto 1
Tijdsinzet
6–10 uur
Duur
3–5 weken
Samenwerking
Op locatie

Over dit project

Waar dit project om draait

Planeet in Actie streeft ernaar om duurzaamheidsonderwijs landelijk te bevorderen.

We zoeken nu een social media marketeer om te helpen dit doel te bereiken. De focus ligt op twee specifieke projecten die we gedurende langere tijd (ook met budget) in het zonnetje willen zetten. Deze projecten verdienen extra aandacht op Insta en/of LinkedIn.

Kun jij voor ons hiervoor social media campagnes bedenken en de eerste assets creëren? We zien ernaar uit om met je samen te werken.

Zo kun je ons helpen

  1. Vertaal ons campagne idee naar een creatief social media campagne concept
  2. Creëer 5 campagne assets (bijvoorbeeld visuals, taglines, short copy, captions en social media posts)
  3. Bepaal samen met ons de exacte scope van de opdracht
  4. Goed om te weten: het monitoren van de campagne is niet nodig

Dit hebben we al

  • Globaal idee van het concept en doelgroep
  • Huisstijl document (logo, kleuren en lettertypes)
  • Foto's
  • Filmpjes

Stichting Planeet in Actie

Hét lespakket dat docenten ontzorgt en leerlingen inspireert om actie te ondernemen.

Hilversum0 medewerkers

Planeet in Actie is broodnodig vanwege de immense uitdagingen waar de mensheid voor staat, zoals overmatig gebruik van de planeet, vervuiling en verstoring van het natuurlijk evenwicht. Ons programma richt zich op het informeren van de volgende generatie over deze problemen en bereidt hen voor om actie te ondernemen, zodat ze kunnen bijdragen aan het behoud van onze planeet.

Bekijk organisatiepagina

Voor wie

Profiel van de professional

Vaardigheden die goed passen

MarketingcampagneDesign templates (in Canva)Grafisch designCopywritingCreatieve brainstormSocial media strategie
  • Ervaring in grafisch ontwerp en affiniteit met creatieve campagnes
  • Vaardigheid in het creëren van social media posts
  • Je vindt het leuk om ideeën te delen en samen te werken

Thema's waar je aan bijdraagt

InnovatieEducatieDuurzaamheid, natuur en milieu

Je contactpersoon bij Stichting Planeet in Actie

Je contactpersoon

Met een slimme social media campagne, gericht op de juiste doelgroep, vergroten we ons bereik en bouwen we de bekendheid op die nodig is om onze missie te bereiken.

Ervaringen

Wat professionals zeggen over Stichting Planeet in Actie

2Erg betrokken·Fijne communicatie!·Je wordt serieus genomen

Planeet in Actie is een hele fijne, warme en gepassioneerde club mensen die samen impact willen maken voor een groenere wereld. Jan is echt een topper en wil altijd met je meedenken en kijken welke ondersteuning het beste is.

Jan is erg enthousiast over zijn vak en missie en dat werkt zeker aanstekelijk! All-in-all een prettige samenwerking!!