Als het zorgprofessionals helpt om beter met een kind samen te beslissen, wil ik er alles van weten! Samen maken we dan de zorg nog beter :-)
1 uur advies: Oplossingsgericht werken

- Tijdsinzet
- 1–2 uur
- Duur
- 0–1 weken
- Samenwerking
- Vanuit huis
Over dit project
Waar dit project om draait
Oplossingsgericht werken is wat ik nu vaak terughoor van zorgprofessionals dat dat de toekomst van de zorg kan zijn (van probleem gericht naar oplossingsgericht). Ik heb er zelf wel eenidee van, maar ik heb nooit een goede uitleg gekregen: - met wat het precies is, - waar je het voor kunt gebruiken, - en wat de tips en tricks hiermee zijn. En.. waarom de zorg hiermee enorm geholpen zou zijn als medewerkers meer zo zouden werken.
Zo kun je ons helpen
- 1 Uur beladvies over het onderwerp die hierboven staat beschreven.
Stichting Kind en ziekenhuis
Al bijna 50 jaar dé patiëntenorganisatie voor kind en gezin in de medische zorg.
Het betekent ook dat kinderen zelf de regie over hun leven kunnen blijven voeren. Zowel voor als tijdens en na het zorgproces. Kinderen moeten zoveel mogelijk kunnen blijven meedoen en zich zoveel mogelijk lichamelijk, mentaal en sociaal kunnen blijven ontwikkelen. De zorg vindt liefst thuis, op school of dagbesteding plaats, of indien nodig in een ziekenhuis of zorgorganisatie. Dat staat in het internationale Kinderrechtenverdrag en in de Handvesten Kind&Ziekenhuis en Kind&Zorg van Stichting Kind en Ziekenhuis. Zorgprofessionals stellen kind en gezin centraal. Zij luisteren goed naar de stem van kind en gezin, want dat zijn de experts in hun eigen situatie. Zorgprofessionals informeren kind en gezin optimaal over de mogelijkheden, waarbij ze alle leefdomeinen betrekken. Kind en gezin maken samen met hun zorgprofessionals keuzes die bij hun wensen en behoeftes passen. Zodat het kind zich zo goed mogelijk kan ontwikkelen in een voor hem of haar waardevol leven. En, indien mogelijk, zelfs uitgroeit tot een zelfverzekerde volwassene.
Voor wie
Profiel van de professional
Vaardigheden die goed passen
Thema's waar je aan bijdraagt
Je contactpersoon bij Stichting Kind en ziekenhuis
Je contactpersoon
Ervaringen
Wat professionals zeggen over Stichting Kind en ziekenhuis
De briefing was helder en alle benodigde input was aanwezig. Gedurende het project kreeg ik snel antwoord op mijn vragen. Ze spraken hun waardering uit en ik ben blij dat ik ze echt heb kunnen helpen.
Fijne organisatie om mee samen te werken en een duidelijke communicatie met Esen, ondanks onvoorziene afwezigheid toch goed afgerond. Mooi om jonge mensen hun verhaal te kunnen laten vertellen op deze manier.
De samenwerking met Esen was heel prettig. Ze is attent, communicatief en een fantastische organisator. Ik werd betrokken bij de voorbereiding en de atmosfeer was open en de wensen waren duidelijk. Tijdens het event, kreeg ik veel vrijheid en werd ervoor gezorgd dat ik makkelijk mijn weg vond tussen de vele activiteiten, waardoor ik me ten volle op het vastleggen van innemende, waardige en charmerende foto's kon focussen.
Meer projecten
Ook een match met jouw vaardigheden
4-6 uurLeerwerktraject blueprint met 3 varianten
- Beleid formuleren
- Learning & Development
- Planning en doelen
4-6 uur1 jaarinfographic over resultaten 2026
- Grafisch design
- Huisstijl
- Illustratie
8-12 uur3 maanden Instagram co-beheer en begeleiding
- Contentkalender
- Social media posts
- Social media strategie
4-6 uurFondsenwervingsplan voor Straatnieuws
- Crowdfunding strategie
- Fundraising strategie
- Relatiemanagement
