Naar de inhoud
Stichting Eigen Wij

Flexibele Social Media ondersteuning

Stichting Eigen Wij foto 3
Tijdsinzet
10–15 uur
Duur
8–12 weken
Samenwerking
Op locatie of thuis

Over dit project

Waar dit project om draait

We hebben een aantal super toffe projecten, maar niet altijd de tijd om het leuk, goed en pakkend vast te leggen. En dat is jammer, maar eigenlijk zouden we willen dat iedereen mee kan genieten van al het leuks wat hier gebeurt! En daarnaast mogen onze socials überhaupt wel iets "verjongen" ;)

Zo kun je ons helpen

  1. Tijdelijke ondersteuning voor onze social media, voor een periode van 2 tot 3 maanden, voor 2-4 uur per week (in overleg).
  2. Het beheren van onze Social kanalen. Denk aan: het bedenken, uitwerken en posten van goed geschreven en aansprekende posts voor onze Social Media kanalen.
  3. Het plannen van de posts in de vorm van een content kalender.
  4. De exacte tijdsinvulling is flexibel in te richten met jouw agenda. We bepalen samen wat we oppakken en hoe we dat invullen.

Dit hebben we al

  • Onze organisatie Social Media account(s)
  • Missie en visie document.
  • Doelgroepomschrijving.

Stichting Eigen Wij

Zoetermeer

Eigen Wij verbindt mensen. Wij creëren een WIJ-samenleving, waar iedereen gelijke kansen heeft door eigen talent in te zetten!

Bekijk organisatiepagina

Voor wie

Profiel van de professional

Vaardigheden die goed passen

CopywritingSocial media strategie

Thema's waar je aan bijdraagt

Kunst en cultuurWelzijnDiversiteit en inclusiviteit

Je contactpersoon bij Stichting Eigen Wij

Je contactpersoon

Social media kan super verbindend werken! Vooral voor onze doelgroepen die niet altijd de Nederlandse taal beheersen of ouderen die het soms een beetje spannend vinden om de eerste stap te zetten.

Ervaringen

Wat professionals zeggen over Stichting Eigen Wij

8Erg betrokken·Fijne communicatie!·Dankbaar

Het was fijn samenwerken met Anita, de oprichter van Stichting Eigen Wij. Anita is heel erg betrokken, en staat open om kritisch te kijken naar wat anders kan. Zij heeft een mooie transitie met Eigen Wij om vanuit impact alles op te maken, de sociale en zakelijke kant. Haar passie en inzet is echt mooi om te zien.

Super inspirerende en fijne samenwerking. Anita is enthousiast, heel erg positief en heeft ook gelukkig ook veel geduld en begrip.