Met jouw expertise op het gebied van fondsenwerving werken wij met meer enthousiasme aan de vitaliteitchecks van 65-plussers en helpen met de omslag van ziekte en zorg naar gezondheid en gedrag.
Strategisch advies over Fondsenwerving

- Tijdsinzet
- 6–10 uur
- Duur
- 3–6 weken
- Samenwerking
- Op locatie of thuis
Over dit project
Waar dit project om draait
Aangesloten seniorenverenigingen zijn enthousiast over het organiseren van een Vitaliteitsdag. Zij vragen hiervoor subsidie aan bij de gemeente (SPUK-gelden, GALA) of hebben andere fondsen. KBO-Brabant krijgt een aantal zaken en presentaties leefstijl gefinancierd door zorgverzekeraar VGZ. CZ denkt erover na. Echter onze uren worden niet gefinancierd. Wij dreigen aan ons succes ten onder te gaan. Al met al zeer versnipperd subsidiegebeuren.
Zo kun je ons helpen
- Een geschreven samenvatting van de onderwerpen die besproken zijn.
- Een startplan met adviezen en concrete next steps.
- Beschrijving van mgelijke financiers.
- Eén sessie van 2 uur waarin een aantal onderwerpen wordt behandeld zoals huidige subsidieaanvragen: template subsidieverzoek voor Afdelingen, aanvraag bij Brabant Sport (afwijzing), type fondsenwerving, kansen, focus en wervingskeuzes
Dit hebben we al
- Intern contactpersoon die inhoudelijk betrokken is en dit project prioriteit en draagvlak geeft.
KBO Brabant
KBO-Brabant is een seniorenvereniging met 275 aangesloten lokale Afdelingen/seniorenverenigingen en 120.000 leden.
Voor wie
Profiel van de professional
Vaardigheden die goed passen
Thema's waar je aan bijdraagt
Je contactpersoon bij KBO Brabant
Je contactpersoon
Ervaringen
Wat professionals zeggen over KBO Brabant
De opdracht bleek anders te zijn, maar ik kijk positief terug op de samenwerking. In twee sparringsessies heb ik ze verder geholpen en sta altijd nog open voor een eventueel vervolg. Kortom ze mogen mij altijd bellen en/of mailen.
Meer projecten
Ook een match met jouw vaardigheden
4-6 uurAdviseer manege en help sponsorprogramma te ontwikkelen
- Fundraising strategie
- Relatiemanagement
- Sales werkzaamheden
4-6 uurHelp een glazen portaal in de Pieterskerk te financieren.
- Crowdfunding campagne
- Fotografie
- Fundraising strategie
4-6 uurFondsenwervingsplan voor Straatnieuws
- Crowdfunding strategie
- Fundraising strategie
- Relatiemanagement
4-6 uurWorkshop Fondsenwerving - LAS Foundation
- Fundraising strategie
- Fundraising support
- Subsidies uitzoeken
