Naar de inhoud
IT4Kids

Ontwerpen van verschillende visual assets

Ieder kind verdient het om te sporten! Wij kunnen dit alleen mogelijk maken door onze geweldige donateurs. Om hen te enthousiasmeren over ons doel, hebben we verschillende nieuwe designs nodig, zoals een infographic en een one pager. Ben jij de designer die ons daarmee kan helpen?

IT4Kids foto 18
Tijdsinzet
25–45 uur
Duur
8–12 weken

Over dit project

Waar dit project om draait

De sales documenten zijn verouderd en we zouden graag een expert met een frisse blik hier naar laten kijken. Daarnaast missen we het talent om mooie infographics en designs te maken. We hebben geen vormgever/designer in huis.

Zo kun je ons helpen

  1. Flexibele design ondersteuning voor een periode van 2 tot 3 maanden.
  2. Hulp bij het maken van verschillende visual assets voor online/offline gebruik, zoals:
  3. Het opnieuw vormgeven van onze key-note: het verhaal dat naar potentiele donateurs gaat;
  4. Het opnieuw vormgeven van één one pager: dat ook gebruikt wordt voor potentiële donateurs;
  5. Het vormgeven van een landkaart met waar IT4Kids samen met haar partners actief is;
  6. Het maken van een infographic over IT4Kids.
  7. De exacte tijdsinvulling is flexibel in te richten met jouw agenda. We bepalen samen wat we oppakken en hoe we dat invullen.

Dit hebben we al

  • Een contactpersoon die intern betrokken is bij dit project.
  • Richtlijnen en eventuele content voor de visual assets.
  • Een Huisstijldocument.
  • Missie en visie document.
  • Doelgroepomschrijving.

IT4Kids

Ieder kind moet kunnen sporten!

Noordwijk1 tot 3 medewerkers

Ieder kind moet kunnen sporten! Ieder kind moet kunnen participeren in sport en spel. Sport is een uitlaatklep, sport is leuk en sport is vooral goed voor de ontwikkeling van een kind. Door te sporten met leeftijdsgenoten bouw je aan #skills4life, zoals discipline, samenwerking, zelfvertrouwen, en respect. IT4Kids zamelt afgeschreven hardware in van bedrijven en schenkt (namens de donateur) de waarde hiervan aan projecten van goede doelen die zich inzetten voor structurele sportkansen voor kinderen die deze om financiële of fysieke uitdagingen anders niet hebben.

Bekijk organisatiepagina

Voor wie

Profiel van de professional

Vaardigheden die goed passen

Grafisch designIllustratie
  • Ervaring met het creëren van diverse designs, zoals social media berichten, banners, flyers en meer.
  • Creativiteit en de vaardigheid om onze boodschap te vertalen naar aantrekkelijke visuele content.
  • Kennis van grafische ontwerp software zoals Adobe Creative Suite of Canva.

Thema's waar je aan bijdraagt

Duurzaamheid, natuur en milieuKind en gezinArmoede

Je contactpersoon bij IT4Kids

Je contactpersoon

Deze documenten gaan ons helpen bij het aantrekken van nieuwe (hardware)donateurs, waardoor we meer kansen creëren voor kinderen om te sporten!

Ervaringen

Wat professionals zeggen over IT4Kids

7Fijne communicatie!·Professioneel·Erg betrokken

Leuke samenwerking voor een goed doel! Het contact met Merlissa verliep super!