Met jouw kennis laten wij de jonge doelgroep kennis maken met de sporters met een beperking.
Spreekbeurt ontwerpen in Powerpoint
We vinden het belangrijk om de jeugd te leren hoe belangrijk sport is, ook met een beperking, en wat wij doen om dit te bereiken. Lijkt het jou gaaf om een spreekbeurt te maken die jongeren kunnen gebruiken? 🏀

- Tijdsinzet
- 5–8 uur
- Duur
- 3–5 weken
- Samenwerking
- Op locatie of thuis
Over dit project
Waar dit project om draait
Wij willen graag een presentatie hebben over Fonds Gehandicaptensport wat wij naar leerlingen/scholen kunnen sturen voor het geven van een spreekbeurt over Fonds Gehandicaptensport. Wij vinden het belangrijk om ook de jongen doelgroep kennis te laten maken met Fonds Gehandicaptensport en dus meer te weten te komen hoe het is om te leven én te sporten met een beperking.
Zo kun je ons helpen
- Het ontwerpen van een spreekbeurt in PowerPoint met een handout, die leerlingen/scholen kunnen gebruiken.
Dit hebben we al
- Huisstijl (met elementen als logo, huisstijl en lettertypes).
- Powerpoint geïnstalleerd op onze apparaten.
Fonds Gehandicaptensport
Investeren in sport en bewegen is investeren in een gezonde en energieke maatschappij. Sport verandert je leven. Het zorgt voor plezier, vriendschap en vertrouwen. Wij zorgen ervoor dat mensen met een beperking ook kunnen sporten.
Voor wie
Profiel van de professional
Vaardigheden die goed passen
- Ervaring in het ontwerpen van aantrekkelijke PowerPoint-templates.
- Je weet onze huisstijl in het template te integreren.
- Je kan het template zo maken dat het gemakkelijk door anderen kan worden gebruikt.
Thema's waar je aan bijdraagt
Je contactpersoon bij Fonds Gehandicaptensport
Je contactpersoon
Ervaringen
Wat professionals zeggen over Fonds Gehandicaptensport
Het was een goede samenwerking met Fonds Gehandicaptensport, duidelijke communicatie/briefing en alle benodigde bestanden werden aangeleverd.
Fonds gehandicapten Sport waren duidelijk met wat zij graag wilden hebben. De verwachtingen zijn meteen vanaf het begin verteld en daardoor is het project soepel verlopen.
De verschillende fotoshoots waren perfect geregeld door Nancy. Veel diverse locaties bij evenzoveel verenigingen/clubs. Er was altijd iemand van of namens het Fonds aanwezig, heel prettig.
Meer projecten
Ook een match met jouw vaardigheden
4-6 uurPR-berichten schrijven en contact leggen met media
- Communicatiestrategie
- PR-berichten
- PR-strategie
4-6 uur1 jaarinfographic over resultaten 2026
- Grafisch design
- Huisstijl
- Illustratie
4-6 uur2 hoofdstukken voor egelhandboek vormgeven
- Fotografie
- Grafisch design
- Huisstijl
4-6 uurHelp een glazen portaal in de Pieterskerk te financieren.
- Crowdfunding campagne
- Fotografie
- Fundraising strategie
