Naar de inhoud
Fight Cancer

Social Media ondersteuning Swim to Fight Cancer Hoorn

Foto's, video's en invulbare designs. We hebben het allemaal, maar niet genoeg tijd om onze social media te runnen. We organiseren in juli de Swim to Fight Cancer in Hoorn, waar we geld ophalen voor kankeronderzoek. Met jouw ondersteuning kunnen we deze editie in de schijnwerpers zetten! ⚡️

Fight Cancer foto 30
Tijdsinzet
10–15 uur
Duur
8–12 weken
Samenwerking
Op locatie of thuis

Over dit project

Waar dit project om draait

Swim to Fight Cancer komt TERUG naar Hoorn! We hebben weer een enthousiast team staan om het tot een succes te maken, de enige die nog mist ben jij om alle promotie via social media te verzorgen. We zwemmen waarschijnlijk op zondag 23 juli in Hoorn. We hopen dat jij alle content tot die tijd kan verzorgen; of wellicht klaarzetten. Het fijne is dat al flink wat content van eerdere jaren!

Zo kun je ons helpen

  1. Tijdelijke ondersteuning voor onze social media, voor een periode van 2 tot 3 maanden, voor 2-4 uur per week (in overleg).
  2. Het beheren van onze Social kanalen. Denk aan: het bedenken, uitwerken en posten van goed geschreven en aansprekende posts voor onze Social Media kanalen.
  3. Het plannen van de posts in de vorm van een content kalender.
  4. De exacte tijdsinvulling is flexibel in te richten met jouw agenda. We bepalen samen wat we oppakken en hoe we dat invullen.

Dit hebben we al

  • Onze organisatie Social Media account(s)
  • Missie en visie document.
  • Een contentkalender.
  • Foto's / video en ander materiaal
  • Invulbare designs die gemakkelijk aan te passen zijn!

Fight Cancer

Love life. Fight cancer.

Hilversum4 tot 6 medewerkers

Wij zetten ons in voor een wereld waarin kanker hopelijk geen dodelijke ziekte meer is voor jongvolwassenen. Wij inspireren mensen vanuit de liefde voor het leven om samen in actie te komen voor meer onderzoek naar kanker.

Bekijk organisatiepagina

Voor wie

Profiel van de professional

Vaardigheden die goed passen

CopywritingSocial media strategie

Thema's waar je aan bijdraagt

Gezondheid en ziektebestrijding

Je contactpersoon bij Fight Cancer

Je contactpersoon

Door middel van jouw hulp kunnen wij hopelijk Swim to Fight Cancer Hoorn weer opnieuw tot een succes maken! Met de opbrengsten financieren we baanbrekend onderzoek naar kanker.

Ervaringen

Wat professionals zeggen over Fight Cancer

10Fijne communicatie!·Inspirerende samenwerking·Erg betrokken

Het was fijn samenwerken met Fight cancer want er werken zeer kundige en aardige mensen. De projecten zijn uitdagend, creatief en impactvol.

Fijne samenwerking met Fight Cancer! Ze zetten zelf een goede organisatie neer, waardoor je goed aan de slag kan met je eigen opdracht. Daarnaast altijd fijn contact en een team met aardige, enthousiaste mensen.