Wij hopen met Rollercoaster Run to Fight Cancer dit jaar meer dan een ton op te halen voor kankeronderzoek! Met jouw foto's kunnen we iedereen nog lang hiervan laten nagenieten :).
Fotoshoot Rollercoaster Run to Fight Cancer

- Tijdsinzet
- 8–16 uur
- Duur
- 2–4 weken
- Samenwerking
- Op locatie of thuis
Over dit project
Waar dit project om draait
Wij zouden heel graag van ons toffe event Rollercoaster Run to Fight Cancer op zondag 11 juni willen vastleggen middels toffe foto's van het evenement, de deelnemers (tijdens rennen en in attracties), en de speakers (main stage) / Business teams. Bij voorkeur werken we samen met 2 a 3 fotografen :). De run is in de ochtend; daarna kan je nog de hele dag van het park genieten!
Zo kun je ons helpen
- Een fotoshoot van Rollercoaster Run to Fight Cancer, welke we kunnen gebruiken voor onze website, social media en/of print-uitingen.
Dit hebben we al
- Datum: zondag 11 juni (Run in de ochtend; daarna kan je in de middag nog lekker in het park blijven :)).
- Locatie: Walibi Holland.
- Wensen qua beeldmateriaal: wide-angle beelden van het evenement bij de mainstage, foto's van deelnemers / speakers, Business teams, actiefoto's van renners en in attracties.
Fight Cancer
Love life. Fight cancer.
Wij zetten ons in voor een wereld waarin kanker hopelijk geen dodelijke ziekte meer is voor jongvolwassenen. Wij inspireren mensen vanuit de liefde voor het leven om samen in actie te komen voor meer onderzoek naar kanker.
Voor wie
Profiel van de professional
Vaardigheden die goed passen
- Heb je je eigen fotografie apparatuur? Dan ben je degene die we zoeken.
- Help ons verhalen te vertellen door middel van prachtige beelden op locatie.
- Leg de essentie van onze missie vast met jouw ervaren oog en expertise.
Thema's waar je aan bijdraagt
Je contactpersoon bij Fight Cancer
Je contactpersoon
Ervaringen
Wat professionals zeggen over Fight Cancer
Het was fijn samenwerken met Fight cancer want er werken zeer kundige en aardige mensen. De projecten zijn uitdagend, creatief en impactvol.
Een fijn team met een mooi doel. Alles wordt zeer professioneel aangepakt, maar er is genoeg ruimte voor eigen input. Mijn expertise werd echt toe vertrouwd.
Fijne samenwerking met Fight Cancer! Ze zetten zelf een goede organisatie neer, waardoor je goed aan de slag kan met je eigen opdracht. Daarnaast altijd fijn contact en een team met aardige, enthousiaste mensen.
Meer projecten
Ook een match met jouw vaardigheden
4-6 uur2 hoofdstukken voor egelhandboek vormgeven
- Fotografie
- Grafisch design
- Huisstijl
4-6 uurHelp een glazen portaal in de Pieterskerk te financieren.
- Crowdfunding campagne
- Fotografie
- Fundraising strategie
8-12 uur3 maanden Instagram co-beheer en begeleiding
- Contentkalender
- Social media posts
- Social media strategie
4-6 uurFondsenwervingsplan voor Straatnieuws
- Crowdfunding strategie
- Fundraising strategie
- Relatiemanagement
