Naar de inhoud
Face This

Ondersteuning bij Insta Stories

Face This foto 1
Tijdsinzet
10–15 uur
Duur
8–12 weken
Beschikbaarheid
⏱ Duur: 2-3 maanden, 2 uur p/w
Samenwerking
Vanuit huis

Over dit project

Waar dit project om draait

We hebben een enorm mooi verhaal. Kinderen uit Indonesië designen samen met streetartist kleding, die wij distribueren. Hiermee halen we geld op voor projecten die hun onderwijs verbeteren. Bijvoorbeeld door nieuw lesmateriaal of een renovatie te financieren, zodat meer kinderen naar school kunnen. Zo hebben de kinderen meer kansen op een zelfredzame toekomst.

Momenteel is ons Instagram account groeiende. We zetten Insta stories echter nog niet structureel in, dus we hopen dat onze groei zal toenemen wanneer we ook dit kanaal gaan inzetten. Hopelijk kun jij ons daarbij helpen!

Zo kun je ons helpen

  1. Tijdelijke ondersteuning voor onze social media, voor een periode van 2 tot 3 maanden, voor 2-3 uur per week (in overleg).
  2. Het beheren van onze Instagram. Denk aan: het bedenken, uitwerken en posten van goed geschreven en aansprekende Insta Stories
  3. Het plannen van de Insta Stories in de vorm van een content kalender.
  4. De exacte tijdsinvulling is flexibel in te richten met jouw agenda. We bepalen samen wat we oppakken en hoe we dat invullen.

Dit hebben we al

  • Onze organisatie Social Media account(s)
  • Leuk om te weten: we staan in de Vogue: https://www.vogue.nl/cultuur/art-en-design/talent-to-watch-face-this/
  • Veel met (street)artists samengewerkt die op Instagram veel bereik hebben. Ook steun diverse van BN'ers, waaronder: Tygo Gernandt, Katja Schuurman, Chef'Special en vele anderen.

Face This

Nederland, Rotterdam0 medewerkers

Face This is een social streetwear label waarbij Indonesische basisschoolkinds collabben met (street)artists van over de hele wereld, om hun eigen onderwijs te verbeteren. Deze kinderen geven letterlijk hun eigen toekomst kleur!

Bekijk organisatiepagina

Voor wie

Profiel van de professional

Vaardigheden die goed passen

CopywritingSocial media strategie

Thema's waar je aan bijdraagt

EducatieKunst en cultuurOntwikkelingshulp

Je contactpersoon bij Face This

Je contactpersoon

Met jouw Insta stories skills, kunnen wij onze doelgroep nog beter bereiken en hopelijk ook activeren!

Ervaringen

Wat professionals zeggen over Face This

2Erg betrokken·Fijne communicatie!·Professioneel

Het was (en is) een geweldige samenwerking. Jos is enorm betrokken en staat open voor input. Ik raad iedereen aan om hun tijd te doneren aan zo'n mooie organisatie als Facethis.

De samenwerking met Jos was erg prettig. Hij is een professional en weet welke kant hij op wilt met Face This. Hij staat open voor eigen inbreng en jouw kijk op het project.