Met jouw expertise kunnen we sneller partnerships aangaan om 50 sociaal-achtergestelde vrouwen in Nepal aan werk te helpen door het opzetten van kleine start-ups!
Strategische sessies: Partnerships

- Tijdsinzet
- 6–10 uur
- Duur
- 3–6 weken
- Samenwerking
- Op locatie of thuis
Over dit project
Waar dit project om draait
We geloven in gelijke kansen voor iedereen, ongeacht de omstandigheden. Daarom helpen we vrouwen aan duurzaam werk en laten we hen floreren! Uit onze nieuwe businessmodel blijkt dat er potentie zit in het aangaan van strategische partnerships met bedrijven voor onze activiteiten in Nepal. We zijn op zoek naar een doorgewinterde expert op het gebied van bedrijfsontwikkeling en waardeproposities. Iemand die begrijpt en uitdenkt waarom bedrijven met ons willen samenwerken en die de met ons een top 20 doelgroep wil definiëren.
Zo kun je ons helpen
- 2 tot 4 één-uur strategiesessies waarin we een aantal onderwerpen kunnen bespreken als: doelstellingen, doelgroepen, boodschap, marketing/promotie plan, funnel, advies voor ondersteunende materialen.
- Een samenvatting van de onderwerpen die besproken zijn met concrete next steps voor de uitvoer, in de vorm van een startplan.
Dit hebben we al
- Intern contactpersoon die inhoudelijk betrokken is en dit project prioriteit en draagvlak geeft.
- Interne organisatie informatie die je beschikbaar kan stellen aan de professional (denk aan financiën, programma informatie, operatie en marketing activiteiten).
- De doelen/challenges die we hebben.
- Kansen in de markt, die we zelf zien.
- Missie en visie.
6° NETWORK FOR WOMEN
750 sociaal achtergestelde vrouwen aan duurzaam werk helpen en hen op te leiden daar ook succesvol in te worden.
Voor wie
Profiel van de professional
Vaardigheden die goed passen
Thema's waar je aan bijdraagt
Je contactpersoon bij 6° NETWORK FOR WOMEN
Je contactpersoon
Ervaringen
Wat professionals zeggen over 6° NETWORK FOR WOMEN
6 degrees network for women is een hele fijne organisatie om mee samen te werken. De input wordt gewaardeerd. Debbie en Gita pakken goed door! De projecten in Nepal en de impact die ze daarmee maken zijn erg mooi. Hopelijk gaat dat met de partnerships verder groeien!
Het was fijn samenwerken met 6 Degrees. Debbie en Gita zijn ongelooflijk betrokken bij hun organisatie en worden in alles gedreven door de impact die zij kunnen maken. Nu is het tijd om ook impact voor hunzelf te creëren. Ik gun ze dat van harte toe. Hopelijk kunnen zij zo nog meer vrouwen helpen op de lange termijn.
Meer projecten
Ook een match met jouw vaardigheden
4-6 uurFondsenwervingsplan voor Straatnieuws
- Crowdfunding strategie
- Fundraising strategie
- Relatiemanagement
5-8 uurVernieuw website voor donaties en voortgang
- CMS design werkzaamheden
- Crowdfunding strategie
- Web development
5-8 uurWordPress website onderhoud
- SEO-strategie
- Video creatie
- Website design
4-6 uurHelp een glazen portaal in de Pieterskerk te financieren.
- Crowdfunding campagne
- Fotografie
- Fundraising strategie
