Yes, why not? Because even my small work will be my small contribution to the work that the Young Africa organization is doing.

Young Africa International
Wij geloven in de jeugd van Afrika. Met beroepsopleidingen en persoonlijke ontwikkeling helpen we jongeren aan een betere toekomst.

- Locatie
- Amsterdam
- Merk en communicatie verbeteren
- Meer aandacht voor jullie maatschappelijke doel
- Meer donateurs / vrijwilligers werven
- Meer halen uit online & social media
- Onze impact beter zichtbaar maken
Hoe we helpen
Afrika is 's werelds jongste continent. De helft van hen is jonger dan vijfendertig jaar, waarvan tweederde geen vaste baan heeft. Wij zijn vastbesloten om dat te veranderen. Onze missie is om 500.000 jongeren te helpen aan werk voor 2026. Op dit moment hebben we tien trainingscentra in zes landen in zuidelijk Afrika. We werken o.a. samen met Het Ministerie van Buitenlandse Zaken en Mastercard.
Ervaringen
Wat professionals zeggen
Een super fijne samenwerking! Het enthousiaste team aan hun kant bood veel inspiratie en gezelligheid tijdens de samenwerking en met de snelle feedback en changes konden we een mooi eindproduct neerzetten!
Het was super fijn samenwerken met Charlie, Faith & Christian. De communicatie verliep vlot, ze staan open voor feedback en je wordt echt serieus genomen. Ik vond het echt een ontzettend leuke samenwerking en zou ze zo nog een keer willen helpen.