Naar de inhoud

Stichting In Dialoog

Voor de onverwachte ontmoeting

Stichting In Dialoog ondersteunt Rotterdammers die dialoog willen organiseren. Ze bieden trainingen, workshops en inhoudelijke begeleiding.

MensenrechtenWelzijn
Stichting In Dialoog
Locatie
Rotterdam

Over ons

Over Stichting In Dialoog

Stichting In Dialoog ondersteunt initiatieven en organisaties in Rotterdam die dialoog willen organiseren. Ze bieden trainingen, workshops en inhoudelijke ondersteuning om kwalitatief goede dialogen mogelijk te maken. Het doel is om Rotterdam sterker en meer verbonden te maken. Mensen zetten zich in omdat zij geloven in de kracht van ontmoeting en verbinding.

Stichting In Dialoog-actionPhoto_Margot en Ank.jpg
Stichting In Dialoog-actionPhoto_dialoog - 2021 - 1.jpg
Stichting In Dialoog-actionPhoto_dialoog - 2021 - 3.jpg

Wat is het probleem?

  1. Ontmoetingsplekken: Wij zien dat traditionele ontmoetingsplekken in Rotterdam verdwijnen.
  2. Spontane ontmoetingen: Wij merken dat spontane ontmoetingen tussen diverse groepen afnemen.
  3. Gedeelde belangen: Wij ervaren dat het ontdekken van gedeelde belangen steeds zeldzamer wordt.

Wie we helpen

  1. Lokale buurtinitiatieven in Rotterdam die verbinding willen versterken
  2. Organisaties die dialoogbijeenkomsten willen organiseren in de stad
  3. Individuele initiatiefnemers met hart voor de Rotterdamse samenleving

Hoe we helpen

Stichting in Dialoog organiseert trainingen in dialoogbegeleiding, ontwikkelt inspirerende dialoogthema’s en faciliteert netwerkbijeenkomsten. Zo brengen ze Rotterdammers samen, stimuleren ze onverwachte ontmoetingen en zorgen ze voor meer begrip en verbinding in de stad.

Nieuws

Stichting in Dialoog (ANBI) werkt samen met o.a. Hogeschool Rotterdam en Dona Daria. Zo versterken zij de sociale samenhang in Rotterdam. Lees meer: https://www.dagvandedialoog.nl/netwerk/

Ervaringen

Wat professionals zeggen

2Komen beloftes na·Erg betrokken·Fijne communicatie!

Het was heel fijn om in contact te zijn met Ank en haar betrokkenheid bij de stichting en het doel te ervaren. Ik ben blij dat ik door mijn kennis over te dragen heb bij kunnen dragen aan de missie van stichting in dialoog. Zeker in tijden als deze is dit zo belangrijk. Ik hoop dat de uitwerking hen gaat helpen weer op te bloeien en als ik nog ergens mee kan helpen doe ik het graag. De sessie die ik heb gegeven was leuk en fijn om te doen.